Tani krijon një koreografi me Arjolën - Big Brother Albania Vip

34135
115
26.01.2022
Big Brother Albania - Top Channel

Big Brother Albania - Top Channel

331091313
196000
4672
06.03.2017
AL
Описание видео:

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍bit.ly/2Y15KwK For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍bit.ly/2FglWTs Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍bit.ly/2uaYG2U Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍bit.ly/2TJndeH #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Кадры из видео
Tani krijon një koreografi me Arjolën - Big Brother Albania Vip
Tani krijon një koreografi me Arjolën - Big Brother Albania Vip
Tani krijon një koreografi me Arjolën - Big Brother Albania Vip
Tani krijon një koreografi me Arjolën - Big Brother Albania Vip
Тэги из видео
Комментарии пользователей:

Еще ни кто не оставлял комментариев...

Что ищут прямо сейчас
chandrashekhar azad ko dhamki ГДЕ ПООБЕДАТЬ В ДЕРБЕНТЕ among as тендер ұту жолдары защитники Осетии garry's mod cursed huggy wuggy вилы noni kz zombie among US kilos renovierung локации подмосковья Иосиф Оганесян запретные места ‭ ‬креативный‭ ‬декор general awareness for ssc exams ОССОБУКО рецепт видео american idol cole hallman اصوات الطبيعة للاسترخاء aelx blcoh Chinese firms raided by Indian
Похожие видео
29.01.2022

"Pse nuk u tregove lojtare"/Monika bisedon me Arjolën - Big Brother Albania Vip

20.01.2022
“Dua Ilirin tim” Arjola ngacmon Ilirin - Big Brother Albania Vip

“Dua Ilirin tim” Arjola ngacmon Ilirin - Big Brother Albania Vip

06.11.2021
Iliri thyen rregullin, flet me Arjolën - Big Brother Albania Vip

Iliri thyen rregullin, flet me Arjolën - Big Brother Albania Vip

29.01.2022
Mozzik dhe banorët përshëndesin nënat shqiptare me këngën 'Nona' - Big Brother Albania Vip

Mozzik dhe banorët përshëndesin nënat shqiptare me këngën 'Nona' - Big Brother Albania Vip

29.01.2022
Një surprizë i pret banorët në oborr - Big Brother Albania Vip

Një surprizë i pret banorët në oborr - Big Brother Albania Vip

19.01.2022
Einxhel dhe Beniada provokojnë me kërcimin e tyre - Big Brother Albania Vip

Einxhel dhe Beniada provokojnë me kërcimin e tyre - Big Brother Albania Vip

29.12.2021
“Ishte i kontraktuar” Monika flet për kërcimin e Ilirit - Big Brother Albania Vip

“Ishte i kontraktuar” Monika flet për kërcimin e Ilirit - Big Brother Albania Vip

24.10.2021
Premierë/ Fansi: “Iliri me duket çift me Arjolën”, “shpërthen” Dojna Mema | Fan Club

Premierë/ Fansi: “Iliri me duket çift me Arjolën”, “shpërthen” Dojna Mema | Fan Club

24.01.2022

"Do gëzoja po njësoj si për vete"/Einxhel për 'fituesin' e BBV - Big Brother Albania Vip

28.11.2021
Iliri dhe Arjola kërcejnë Valsin e Lumturisë - Big Brother Albania Vip

Iliri dhe Arjola kërcejnë Valsin e Lumturisë - Big Brother Albania Vip

08.02.2022
Monika xhelozon Ilirin dhe Arjolën  - Big Brother Albania Vip

Monika xhelozon Ilirin dhe Arjolën - Big Brother Albania Vip

28.01.2022
Miq apo rivalë? Arjola tregon si ndihet mes Ilirit dhe Monikës - Big Brother Albania Vip

Miq apo rivalë? Arjola tregon si ndihet mes Ilirit dhe Monikës - Big Brother Albania Vip

25.12.2021
Banorët ndajnë dhuratat për njëri tjetrin - Big Brother Albania Vip

Banorët ndajnë dhuratat për njëri tjetrin - Big Brother Albania Vip

01.03.2022
Egzona tregon çfarë raporti ka me Donaldin - Post Big Brother Albania Vip

Egzona tregon çfarë raporti ka me Donaldin - Post Big Brother Albania Vip

01.03.2022
Post Big Brother Albania Vip, 1 Mars 2022, Pjesa 2

Post Big Brother Albania Vip, 1 Mars 2022, Pjesa 2

29.01.2022

"Kjo lojë të transformon"/Monika përlotet, Arjola e ngushëllon - Big Brother Albania Vip

26.12.2021
“Do hiqen maskat” Iliri diskuton me banorët - Big Brother Albania Vip

“Do hiqen maskat” Iliri diskuton me banorët - Big Brother Albania Vip