Publiku vendosi/ 4 banorët më të preferuar janë... - Big Brother Albania Vip

144801
785
25.01.2022
Big Brother Albania - Top Channel

Big Brother Albania - Top Channel

331091313
196000
4672
06.03.2017
AL
Описание видео:

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍bit.ly/2Y15KwK For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍bit.ly/2FglWTs Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍bit.ly/2uaYG2U Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍bit.ly/2TJndeH #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Кадры из видео
Publiku vendosi/ 4 banorët më të preferuar janë... - Big Brother Albania Vip
Publiku vendosi/ 4 banorët më të preferuar janë... - Big Brother Albania Vip
Publiku vendosi/ 4 banorët më të preferuar janë... - Big Brother Albania Vip
Publiku vendosi/ 4 banorët më të preferuar janë... - Big Brother Albania Vip
Тэги из видео
Комментарии пользователей:

Еще ни кто не оставлял комментариев...

Что ищут прямо сейчас
нашли двойника app de video pagando поделки декор украшения для дома полезные поделки КРАСОТА из АЖУРНЫХ САЛФЕТОК! ЛЕГКО и ПРОСТО! ลองยิงธนู донья для уликов чипсы еда купить пластиковую посуду оптом бчб Рапунцель И Садако Красивые как вкладывать деньги orzudagi dam olish orollari как спрятать фото в вк ливневые колодцы расчет припусков на обработку панна футбол юрий аскаров фортнайт клуб эпики со слияния raid Лучшая ПП от бедра в Warzone новые игрушки
Похожие видео
25.01.2022
Kë duan në finale? Banorët zgjedhin nga 3 konkurentë - Big Brother Albania Vip

Kë duan në finale? Banorët zgjedhin nga 3 konkurentë - Big Brother Albania Vip

11.02.2022
Monika apo Einxhel? Ja cila është finalistja e fundit - Big Brother Albania Vip

Monika apo Einxhel? Ja cila është finalistja e fundit - Big Brother Albania Vip

25.01.2022
Dëmtoi mobiljet në shtëpi, Beniada 'dënohet' nga

Dëmtoi mobiljet në shtëpi, Beniada 'dënohet' nga "Vëllai i Madh" - Big Brother Albania Vip

05.02.2022
Arjola rikthehet në shtëpinë e Big Brother - Big Brother Albania Vip

Arjola rikthehet në shtëpinë e Big Brother - Big Brother Albania Vip

19.02.2022
Iliri vjen në studion e Big Brother si fitues i Big Brother VIP - Big Brother Albania Vip

Iliri vjen në studion e Big Brother si fitues i Big Brother VIP - Big Brother Albania Vip

28.12.2021
Zinxhiri i nominimeve/ Monika: Nuk justifikoj vendimin - Big Brother Albania Vip

Zinxhiri i nominimeve/ Monika: Nuk justifikoj vendimin - Big Brother Albania Vip

08.02.2022

"Nuk më pëlqeu që...", Monika flet për deklaratat e Einxhel - Big Brother Albania Vip

25.12.2021
Banorët nisin zinxhirin e shpëtimit - Big Brother Albania Vip

Banorët nisin zinxhirin e shpëtimit - Big Brother Albania Vip

06.02.2022
“I quajte vëllezër, mbroji” Iliri flet për Donaldin - Big Brother Albania Vip

“I quajte vëllezër, mbroji” Iliri flet për Donaldin - Big Brother Albania Vip

17.12.2021
Big Brother LIVE | Einxhel tregon historine e nenes! Shume lote...

Big Brother LIVE | Einxhel tregon historine e nenes! Shume lote...

03.12.2021
Një sistem zinxhir nxjerr dy banorë në televotim - Big Brother Albania Vip

Një sistem zinxhir nxjerr dy banorë në televotim - Big Brother Albania Vip

21.01.2022
Banori i cili eleminohet është - Big Brother Albania Vip

Banori i cili eleminohet është - Big Brother Albania Vip

01.01.2022
Fenomeni i vitit,  shqiptarë nga e gjithë bota përshëndesin banorët - Big Brother Albania Vip

Fenomeni i vitit, shqiptarë nga e gjithë bota përshëndesin banorët - Big Brother Albania Vip

29.04.2022
Pm & Dagz ia shohin hajrin BBV, si po ecin lidhjet e dashurisë dhe karriera?– MIRAGE – 29.04.2022

Pm & Dagz ia shohin hajrin BBV, si po ecin lidhjet e dashurisë dhe karriera?– MIRAGE – 29.04.2022

12.01.2022
Iliri përballë

Iliri përballë "Kutisë së Pandorës", çfarë do të vendosë ai? - Big Brother Albania Vip

11.01.2022
Donaldi surprizohet nga fansat, Beatrix jep komentin e saj - Big Brother Albania Vip

Donaldi surprizohet nga fansat, Beatrix jep komentin e saj - Big Brother Albania Vip