"Problemi është që nuk qorton", Iliri ngacmon Arjolën - Big Brother Albania Vip

32790
147
26.01.2022
Big Brother Albania - Top Channel

Big Brother Albania - Top Channel

331091313
196000
4672
06.03.2017
AL
Описание видео:

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍bit.ly/2Y15KwK For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍bit.ly/2FglWTs Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍bit.ly/2uaYG2U Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍bit.ly/2TJndeH #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Кадры из видео
Тэги из видео
Комментарии пользователей:

Еще ни кто не оставлял комментариев...

Что ищут прямо сейчас
تغيير عنوان الادسنس гта ремастеред ขายบ้านพูลวิลล่าพัทยา прохождение хякунин икки HD Video Game তাহেরী মোনাজাত ২০২২ МЕТОД ХЕЛИКС ВЯЗАНИЯ НОСКОВ акванариум KENSHIRO'S GAMEPLAY «онлайн кинотеатр» крими Singapore PM para crianças american idol crying judges анна музыченко стихи Puk code block problem маникюр для чайников Hero of Islam ikan besar شيلات مجاهد عيون
Похожие видео
27.01.2022
Arjola dhe Iliri diskutojnë për Monikën - Big Brother Albania Vip

Arjola dhe Iliri diskutojnë për Monikën - Big Brother Albania Vip

03.12.2021
A e ka realizuar Iliri me sukses misionin e

A e ka realizuar Iliri me sukses misionin e "Vëllait të Madh" - Big Brother Albania Vip

01.03.2022
“Nuk e mban një sinjal një mardhënie” Arbri flet për Donaldin - Post Big Brother Albania Vip

“Nuk e mban një sinjal një mardhënie” Arbri flet për Donaldin - Post Big Brother Albania Vip

06.12.2021

"Hallakatem por tek grupi shkoj", Monika bisedon me Sabianin dhe Ilirin - Big Brother Albania Vip

06.11.2021
Iliri thyen rregullin, flet me Arjolën - Big Brother Albania Vip

Iliri thyen rregullin, flet me Arjolën - Big Brother Albania Vip

27.12.2021
Antonela ngacmon Ilirin për Donaldin - Big Brother Albania Vip

Antonela ngacmon Ilirin për Donaldin - Big Brother Albania Vip

12.10.2021

"Je si në klasë të parë"/ Arjola debaton me Arditin - Big Brother Albania Vip

28.01.2022
Zgjdhja e Monikës habit opinionistët - Big Brother Albania Vip

Zgjdhja e Monikës habit opinionistët - Big Brother Albania Vip

29.01.2022
Einxhël thashetheme me Monikën dhe Arjolën - Big Brother Albania Vip

Einxhël thashetheme me Monikën dhe Arjolën - Big Brother Albania Vip

05.11.2021
Loja e birrës

Loja e birrës "Peja"/ Kush e fitoi provën e sinqeritetit? - Big Brother Albania Vip

29.01.2022

"Duhet të vlerësoni zgjedhjen,meritoni finalen"/Arjola-Ilirit - Big Brother Albania Vip

19.02.2022
Big Brother Albania Vip, Finale, Episodi i plotë, 18 Shkurt 2022

Big Brother Albania Vip, Finale, Episodi i plotë, 18 Shkurt 2022

11.01.2022
Iliri dhe Monika e nisin ditën me ironi - Big Brother Albania Vip

Iliri dhe Monika e nisin ditën me ironi - Big Brother Albania Vip

04.12.2021

"Unë i rrotulloj këtu..."/Iliri bisedon me banorët - Big Brother Albania Vip

11.11.2021
Me shapka në duar, Sabiani dhe Iliri kërcejnë për provën javore - Big Brother Albania Vip

Me shapka në duar, Sabiani dhe Iliri kërcejnë për provën javore - Big Brother Albania Vip

26.12.2021
“Do hiqen maskat” Iliri diskuton me banorët - Big Brother Albania Vip

“Do hiqen maskat” Iliri diskuton me banorët - Big Brother Albania Vip