"Pikëpyetje që më shokojnë"/ Kë po ironizon Einxhel? - Big Brother Albania Vip

34834
117
26.01.2022
Big Brother Albania - Top Channel

Big Brother Albania - Top Channel

331091313
196000
4672
06.03.2017
AL
Описание видео:

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍bit.ly/2Y15KwK For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍bit.ly/2FglWTs Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍bit.ly/2uaYG2U Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍bit.ly/2TJndeH #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Кадры из видео
Тэги из видео
Комментарии пользователей:

Еще ни кто не оставлял комментариев...

Что ищут прямо сейчас
как покрасить яйца с рисунком hijab muslim абстрактные картины купить торты и выпечка приложение для текста на фото сравнение белоруссии najbolji prankovi วิธีเลือกซื้อควายไปเลี้ยง сколько запекать перепелов among us zombie Дмитрий Кагановский маски для сухой кожи como crear server v2ray свадебны видеограф лего топ как будут наказывать блогров подрезка короткими шипами лазервар Как подтянуть внутреннюю часть бедра авто car
Похожие видео
29.01.2022

"Pse nuk u tregove lojtare"/Monika bisedon me Arjolën - Big Brother Albania Vip

08.01.2022

"I merr dhe i nxjerr ti"/Einxhel debaton me Ilirin - Big Brother Albania Vip

19.12.2021
Einxhel dhe Sara flasin për Sabianin - Big Brother Albania Vip

Einxhel dhe Sara flasin për Sabianin - Big Brother Albania Vip

09.10.2021
Ethet e garës/ Banorët flasin për nominimet - Big Brother Albania Vip

Ethet e garës/ Banorët flasin për nominimet - Big Brother Albania Vip

28.01.2022
Monika ironizon Ilirin - Big Brother Albania Vip

Monika ironizon Ilirin - Big Brother Albania Vip

10.02.2022

"Ti je luaneshë", Einxhel flet me mikun e saj - Big Brother Albania Vip

01.03.2022
“Nuk e mban një sinjal një mardhënie” Arbri flet për Donaldin - Post Big Brother Albania Vip

“Nuk e mban një sinjal një mardhënie” Arbri flet për Donaldin - Post Big Brother Albania Vip

11.01.2022
Debati Xheisara-Einxhel, opinionistët japin komentet e tyre - Big Brother Albania Vip

Debati Xheisara-Einxhel, opinionistët japin komentet e tyre - Big Brother Albania Vip

25.03.2022
sarah pm

sarah pm

17.12.2021

"Gjyqtarja e shtëpisë", ndizet debati mes Monikës dhe Einxhel - Big Brother Albania Vip

09.12.2021
Nis muzika, banorët përqafohen dhe këndojnë - Big Brother Albania Vip

Nis muzika, banorët përqafohen dhe këndojnë - Big Brother Albania Vip

06.10.2021
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 6 Tetor 2021

Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 6 Tetor 2021

03.01.2022

"Filloi hidhte kunja", Einxhel tregon situatën me Monikën - Big Brother Albania Vip

13.10.2021
Banorët parashikojnë se kush do të largohet nga shtëpia - Big Brother Albania Vip

Banorët parashikojnë se kush do të largohet nga shtëpia - Big Brother Albania Vip

17.12.2021

"Nuk ta kam dëgjuar zërin"/Einxhel ngacmon Big Mamën - Big Brother Albania Vip

28.01.2022
“Mos flasësh fare me të” Tani flet për Egzonën - Big Brother Albania Vip

“Mos flasësh fare me të” Tani flet për Egzonën - Big Brother Albania Vip