Një drekë e përbashkët, Donaldi dhe Iliri trokasin gotat - Big Brother Albania Vip

91302
525
26.01.2022
Big Brother Albania - Top Channel

Big Brother Albania - Top Channel

331048045
196000
4672
06.03.2017
AL
Описание видео:

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍bit.ly/2Y15KwK For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍bit.ly/2FglWTs Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍bit.ly/2uaYG2U Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍bit.ly/2TJndeH #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Кадры из видео
Një drekë e përbashkët, Donaldi dhe Iliri trokasin gotat - Big Brother Albania Vip
Një drekë e përbashkët, Donaldi dhe Iliri trokasin gotat - Big Brother Albania Vip
Një drekë e përbashkët, Donaldi dhe Iliri trokasin gotat - Big Brother Albania Vip
Një drekë e përbashkët, Donaldi dhe Iliri trokasin gotat - Big Brother Albania Vip
Тэги из видео
Комментарии пользователей:

Еще ни кто не оставлял комментариев...

Что ищут прямо сейчас
Теория (часть 1) Зирвак ОТКРЫТИЕ СУНДУКОВ технология монтажа виниловой плитки на стену видеопоздравление компании Расел Кроу импульс плей snowrunner long logs price channel индикатор скачать القديس алиса пранк pdablog Лклаб Как сливали Донецк лилии из бумаги экстим уроки фехтования арбуз и лимонный сок ไม้ดอกทนแดด ловля на отводной
Похожие видео
15.02.2022
Banorët luajnë 'Gjej fjalën'/Beniada fiton - Big Brother Albania Vip

Banorët luajnë 'Gjej fjalën'/Beniada fiton - Big Brother Albania Vip

01.02.2022

"Monika do përcillet siç u përcoll Egzona"/Tani banorëve - Big Brother Albania Vip

01.03.2022
Semi flet për raportin e saj me Donaldin brenda shtëpisë - Post Big Brother Albania Vip

Semi flet për raportin e saj me Donaldin brenda shtëpisë - Post Big Brother Albania Vip

11.12.2021

"Aty u hap muhabeti"/Donaldi dhe Iliri sqarohen - Big Brother Albania Vip

10.04.2020
Vizioni i pasdites - Ne karantinen e binjakeve Veshaj/Donaldi ne dush, Romeo lidhje live

Vizioni i pasdites - Ne karantinen e binjakeve Veshaj/Donaldi ne dush, Romeo lidhje live

05.01.2022
Donaldi dhe Iliri debatojnë për ironitë e këtij të fundit - Big Brother Albania Vip

Donaldi dhe Iliri debatojnë për ironitë e këtij të fundit - Big Brother Albania Vip

07.02.2022
Beniada i tregon Donaldit sesi përfundoi historia me ish-partnerin e saj -Big Brother Albania Vip

Beniada i tregon Donaldit sesi përfundoi historia me ish-partnerin e saj -Big Brother Albania Vip

01.01.2022

"Grupi jonë i ri"/Iliri,Donaldi, dhe Dagzi qeshin e bisedojnë- Big Brother Albania Vip

28.01.2022
Egzona apo Tani? Ja cili është i eleminuari i sotëm - Big Brother Albania Vip

Egzona apo Tani? Ja cili është i eleminuari i sotëm - Big Brother Albania Vip

02.01.2022

"Më lësho"/Arbër nervozohet me Einxhelin - Big Brother Albania Vip

18.12.2021
Iliri dhe Donaldi kanë në dorë fatin e banorëve - Big Brother Albania Vip

Iliri dhe Donaldi kanë në dorë fatin e banorëve - Big Brother Albania Vip

27.01.2022
Iliri kërkon Donaldin për ti bërë masazh te qafa - Big Brother Albania Vip

Iliri kërkon Donaldin për ti bërë masazh te qafa - Big Brother Albania Vip

22.01.2022

"Iliri pa Monikën është ..."/Donaldi për Ilirin - Big Brother Albania Vip

19.02.2022
Fituesi i Big Brother VIP është... - Big Brother Albania Vip

Fituesi i Big Brother VIP është... - Big Brother Albania Vip

15.11.2021
“Nuk jam hakmarrë ndaj teje” Iliri flet me Donaldin - Big Brother Albania Vip

“Nuk jam hakmarrë ndaj teje” Iliri flet me Donaldin - Big Brother Albania Vip

19.02.2022
Big Brother Albania Vip, Finale, Episodi i plotë, 18 Shkurt 2022

Big Brother Albania Vip, Finale, Episodi i plotë, 18 Shkurt 2022