Monika refuzon të dëgjojë këngën e Sabianit - Big Brother Albania Vip

66538
307
26.01.2022
Big Brother Albania - Top Channel

Big Brother Albania - Top Channel

331091313
196000
4672
06.03.2017
AL
Описание видео:

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍bit.ly/2Y15KwK For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍bit.ly/2FglWTs Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍bit.ly/2uaYG2U Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍bit.ly/2TJndeH #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Кадры из видео
Monika refuzon të dëgjojë këngën e Sabianit - Big Brother Albania Vip
Monika refuzon të dëgjojë këngën e Sabianit - Big Brother Albania Vip
Monika refuzon të dëgjojë këngën e Sabianit - Big Brother Albania Vip
Monika refuzon të dëgjojë këngën e Sabianit - Big Brother Albania Vip
Тэги из видео
Комментарии пользователей:

Еще ни кто не оставлял комментариев...

Что ищут прямо сейчас
amigos change imei android qualcomm отель КАРБЕЛ ХОТЕЛ 3* Фетхие отзывы поющая чаша цена Певица Света обзор отель МЕРКЕ 2 интервью с миллионером amicizia samsung galaxy bud pro vs plus สอบนักวิชาการพัสดุ Docker error response from daemon сало копчёное рецепт экспорт оружия бойко ютуб новые скины для ютуберов Ансамблю народного танцю Павло Вірського Мэд Сити 5 сезон amigo fix price обучение Фейсбук
Похожие видео
28.01.2022
Einxhel dhe Arjola kërcejnë, Donaldi u bashkangjitet - Big Brother Albania Vip

Einxhel dhe Arjola kërcejnë, Donaldi u bashkangjitet - Big Brother Albania Vip

26.12.2021
Monika imiton Sabianin/Banorët qeshin me të madhe - Big Brother Albania Vip

Monika imiton Sabianin/Banorët qeshin me të madhe - Big Brother Albania Vip

28.01.2022
U kujdesën për Einxhel, Dagz ka dy fjalë për banorët - Big Brother Albania Vip

U kujdesën për Einxhel, Dagz ka dy fjalë për banorët - Big Brother Albania Vip

15.02.2022
Iliri dhe Beniada këndojnë e kërcejnë me këngën e Sabianit - Big Brother Albania Vip

Iliri dhe Beniada këndojnë e kërcejnë me këngën e Sabianit - Big Brother Albania Vip

01.03.2022
“Një sinjal i tillë do ndryshonte shumë gjëra”Einxhel flet për Donaldin-Post Big Brother Albania Vip

“Një sinjal i tillë do ndryshonte shumë gjëra”Einxhel flet për Donaldin-Post Big Brother Albania Vip

14.02.2022
Finalistët kërcejnë nën ritmet e muzikës së përzgjedhur nga

Finalistët kërcejnë nën ritmet e muzikës së përzgjedhur nga "Top Albania Radio" - BBV

24.11.2021
Banorët organizojnë një mbrëmje muzikore - Big Brother Albania Vip

Banorët organizojnë një mbrëmje muzikore - Big Brother Albania Vip

18.12.2021

"E ka bërë për mua"/ Iliri përlotet teksa dëgjon këngën e Sabianit - Big Brother Albania Vip

23.12.2021
Banorët memorizojnë koreografinë e festës së Krishtlindjeve - Big Brother Albania Vip

Banorët memorizojnë koreografinë e festës së Krishtlindjeve - Big Brother Albania Vip

01.01.2022
Nis numërimi mbrapsht/Banorët urojnë Gëzuar njëzëri - Big Brother Albania Vip

Nis numërimi mbrapsht/Banorët urojnë Gëzuar njëzëri - Big Brother Albania Vip

27.01.2022
Monika arrin të fikë gongun - Big Brother Albania Vip

Monika arrin të fikë gongun - Big Brother Albania Vip

22.10.2021
Monika, ish bashkëshorti më ka tradhëtuar - Big Brother Albania Vip

Monika, ish bashkëshorti më ka tradhëtuar - Big Brother Albania Vip

01.03.2022
“Nuk e mban një sinjal një mardhënie” Arbri flet për Donaldin - Post Big Brother Albania Vip

“Nuk e mban një sinjal një mardhënie” Arbri flet për Donaldin - Post Big Brother Albania Vip

26.01.2022
Donaldi vendos: Iliri dhe Monika duhet të qëndrojnë të kapur përdore për tre orët në vazhdim - BBV

Donaldi vendos: Iliri dhe Monika duhet të qëndrojnë të kapur përdore për tre orët në vazhdim - BBV

28.01.2022
Banorët informohen për gjendjen e Einxhel - Big Brother Albania Vip

Banorët informohen për gjendjen e Einxhel - Big Brother Albania Vip

03.01.2022
Monika surprizohet me parashutë, nuk përmbahet nga gëzimi - Big Brother Albania Vip

Monika surprizohet me parashutë, nuk përmbahet nga gëzimi - Big Brother Albania Vip

14.02.2022
Iliri qan kur degjon kengen qe ia ka kushtuar Sabiani

Iliri qan kur degjon kengen qe ia ka kushtuar Sabiani