Iliri ironizon duke kënduar Monikën - Big Brother Albania Vip

96661
572
26.01.2022
Big Brother Albania - Top Channel

Big Brother Albania - Top Channel

331091313
196000
4672
06.03.2017
AL
Описание видео:

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍bit.ly/2Y15KwK For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍bit.ly/2FglWTs Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍bit.ly/2uaYG2U Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍bit.ly/2TJndeH #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Кадры из видео
Iliri ironizon duke kënduar Monikën - Big Brother Albania Vip
Iliri ironizon duke kënduar Monikën - Big Brother Albania Vip
Iliri ironizon duke kënduar Monikën - Big Brother Albania Vip
Iliri ironizon duke kënduar Monikën - Big Brother Albania Vip
Тэги из видео
Комментарии пользователей:

Еще ни кто не оставлял комментариев...

Что ищут прямо сейчас
нацизм в молдавии
Похожие видео
28.01.2022
Monika tallet me Ilirin - Big Brother Albania Vip

Monika tallet me Ilirin - Big Brother Albania Vip

06.02.2022
Rradhën e ka Monika, Iliri e shtyn drejt pishinës - Big Brother Albania Vip

Rradhën e ka Monika, Iliri e shtyn drejt pishinës - Big Brother Albania Vip

03.12.2021
A e ka realizuar Iliri me sukses misionin e

A e ka realizuar Iliri me sukses misionin e "Vëllait të Madh" - Big Brother Albania Vip

29.01.2022

"Pse nuk u tregove lojtare"/Monika bisedon me Arjolën - Big Brother Albania Vip

31.12.2021
Beniada dhe Iliri dhurojnë për publikun një kërcim - Big Brother Albania Vip

Beniada dhe Iliri dhurojnë për publikun një kërcim - Big Brother Albania Vip

07.02.2022

"Nuk më vjen mirë ta shoh të largohet kur vi unë"/Einxhel për Donaldin - Big Brother Albania Vip

10.12.2021
“Ke përdorur fjalitë e mia” Arjola i drejtohet Donaldit - Big Brother Albania Vip

“Ke përdorur fjalitë e mia” Arjola i drejtohet Donaldit - Big Brother Albania Vip

19.02.2022
Fituesi i Big Brother VIP është... - Big Brother Albania Vip

Fituesi i Big Brother VIP është... - Big Brother Albania Vip

24.10.2021
Semi e mëson Granitin të përgatisë fruta - Big Brother Albania Vip

Semi e mëson Granitin të përgatisë fruta - Big Brother Albania Vip

31.01.2022
Donaldi fiton kundër Arjolës - Big Brother Albania Vip

Donaldi fiton kundër Arjolës - Big Brother Albania Vip

31.12.2021
Einxhel reciton një poezi dashurie - Big Brother Albania Vip

Einxhel reciton një poezi dashurie - Big Brother Albania Vip

12.01.2022

"Rri urtë"/Degradon debati mes Ilirit dhe Eltjonit - Big Brother Albania Vip

19.02.2022
Big Brother Albania Vip, Finale, Episodi i plotë, 18 Shkurt 2022

Big Brother Albania Vip, Finale, Episodi i plotë, 18 Shkurt 2022

03.02.2022
Muzikë në shtëpi/Einxhell kërcen valle - Big Brother Albania Vip

Muzikë në shtëpi/Einxhell kërcen valle - Big Brother Albania Vip

10.02.2022

"Më tha Iliri ke fol me Einxhelin"/Monika bisedon me Einxhel - Big Brother Albania Vip

19.03.2022
N’kohë- Ilir Shaqiri tregon gjithçka / Ballë për ballë me gazetarin

N’kohë- Ilir Shaqiri tregon gjithçka / Ballë për ballë me gazetarin