Iliri hedh kunja drejt Monikës - Big Brother Albania Vip

29263
138
26.01.2022
Big Brother Albania - Top Channel

Big Brother Albania - Top Channel

331091313
196000
4672
06.03.2017
AL
Описание видео:

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍bit.ly/2Y15KwK For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍bit.ly/2FglWTs Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍bit.ly/2uaYG2U Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍bit.ly/2TJndeH #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Кадры из видео
Iliri hedh kunja drejt Monikës - Big Brother Albania Vip
Iliri hedh kunja drejt Monikës - Big Brother Albania Vip
Iliri hedh kunja drejt Monikës - Big Brother Albania Vip
Iliri hedh kunja drejt Monikës - Big Brother Albania Vip
Тэги из видео
Комментарии пользователей:

Еще ни кто не оставлял комментариев...

Что ищут прямо сейчас
cryofall как играть телефон кредитка picking anuel gejala corona hari ke hari أغاني جديدة ГТА 5 Значение Aezakmi музыка для Пасхи Дэвид Духовны Дизайн Яхты ДжеДАІ строительный кадр свеча своими рукам Киберпанк лор Зураб Церетели которская бухта на яхте Србуи Саргсян procedural FX под тенью тающей луны lush 3
Похожие видео
31.01.2022

"Do të të kapë aritmia nesër"/ Iliri 'kërcënon' Monikën - Big Brother Albania Vip

29.01.2022

"Do bëj një flutur"/ Monika ngacmon Ilirin, ja reagimi i tij - Big Brother Albania Vip

28.01.2022
Egzona apo Tani? Ja cili është i eleminuari i sotëm - Big Brother Albania Vip

Egzona apo Tani? Ja cili është i eleminuari i sotëm - Big Brother Albania Vip

01.02.2022
Iliri tregon se kë dashuron brenda shtëpisë së Big Brother - Big Brother Albania Vip

Iliri tregon se kë dashuron brenda shtëpisë së Big Brother - Big Brother Albania Vip

21.06.2009
Notis Sfakianakis - Metaniono

Notis Sfakianakis - Metaniono

13.01.2022
“Je meduza” Iliri i drejtohet Monikës - Big Brother Albania Vip

“Je meduza” Iliri i drejtohet Monikës - Big Brother Albania Vip

26.01.2022
Iliri ironizon duke kënduar Monikën - Big Brother Albania Vip

Iliri ironizon duke kënduar Monikën - Big Brother Albania Vip

26.12.2021

"Kush është ajo që flet ashtu"/Arbri për Antonelën - Big Brother Albania Vip

06.02.2022
Pas Beniadës, Iliri përpiqet të trembë edhe Monikën- Big Brother Albania Vip

Pas Beniadës, Iliri përpiqet të trembë edhe Monikën- Big Brother Albania Vip

03.05.2022
3 May 2022

3 May 2022

10.01.2022
Iliri ironi me Monikën:

Iliri ironi me Monikën: "S’të tund tërmeti, të tund nominimi" - Big Brother Albania Vip

01.01.2022

"Nuk të dua por e meriton finalen"/Iliri dhe Donaldi përqafohen- Big Brother Albania Vip

26.01.2022
Donaldi vendos: Iliri dhe Monika duhet të qëndrojnë të kapur përdore për tre orët në vazhdim - BBV

Donaldi vendos: Iliri dhe Monika duhet të qëndrojnë të kapur përdore për tre orët në vazhdim - BBV

25.01.2022
Arbri apo Monika? Ja cili eleminohet nga shtëpia e

Arbri apo Monika? Ja cili eleminohet nga shtëpia e "BBV" - Big Brother Albania Vip

09.02.2022

"Më lër të flas"/ Donaldi nis një rrugëtim të ri televiziv - Big Brother Albania Vip

26.01.2022

"Më habiti dashuria ndaj Donaldit"/Arjola e zhgënjyer pas surprizës së Fifit-Big Brother Albania Vip

01.02.2022
Iliri dhe Monika vallëzojnë, Donaldi i vështron i lënduar - Big Brother Albania Vip

Iliri dhe Monika vallëzojnë, Donaldi i vështron i lënduar - Big Brother Albania Vip