Iliri dhe Donaldi kërcejnë balet sëbashku - Big Brother Albania Vip

159331
958
26.01.2022
Big Brother Albania - Top Channel

Big Brother Albania - Top Channel

331048045
196000
4672
06.03.2017
AL
Описание видео:

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍bit.ly/2Y15KwK For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍bit.ly/2FglWTs Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍bit.ly/2uaYG2U Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍bit.ly/2TJndeH #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Кадры из видео
Iliri dhe Donaldi kërcejnë balet sëbashku - Big Brother Albania Vip
Iliri dhe Donaldi kërcejnë balet sëbashku - Big Brother Albania Vip
Iliri dhe Donaldi kërcejnë balet sëbashku - Big Brother Albania Vip
Iliri dhe Donaldi kërcejnë balet sëbashku - Big Brother Albania Vip
Тэги из видео
Комментарии пользователей:

Еще ни кто не оставлял комментариев...

Что ищут прямо сейчас
meen rashifal боевик триллер govee immersion review Замок Кёнигштайн какую плойку использовать как получить хорошую вакансию Марбус สุ่มสกินปืนใหม่ UZI wherever you would call me chinese zodiac музей кошек бункергитлера rab ul maal отделочная компания м2ремонт бързи курабии pure css carousel slider svg images change color объем пруда gouace Бригады Стяжко
Похожие видео
27.01.2022
Donaldi dënon Einxhel të puthë rivalin e saj/Einxhel puth Donaldin - Big Brother Albania Vip

Donaldi dënon Einxhel të puthë rivalin e saj/Einxhel puth Donaldin - Big Brother Albania Vip

08.02.2022
Iliri për Donaldin: Ka 4 muaj që më godet - Big Brother Albania Vip

Iliri për Donaldin: Ka 4 muaj që më godet - Big Brother Albania Vip

01.01.2022

"Grupi jonë i ri"/Iliri,Donaldi, dhe Dagzi qeshin e bisedojnë- Big Brother Albania Vip

25.01.2022
Dëmtoi mobiljet në shtëpi, Beniada 'dënohet' nga

Dëmtoi mobiljet në shtëpi, Beniada 'dënohet' nga "Vëllai i Madh" - Big Brother Albania Vip

07.01.2022
A do ta përdorë Donaldi të drejtën e votës? - Big Brother Albania Vip

A do ta përdorë Donaldi të drejtën e votës? - Big Brother Albania Vip

23.05.2020
Një ditë me Dojnën | Donald dhe Romeo Veshaj | Pop Culture 3

Një ditë me Dojnën | Donald dhe Romeo Veshaj | Pop Culture 3

26.01.2022
Donaldi lag me ujë Beniadën, ajo tenton të hakmerret - Big Brother Albania Vip

Donaldi lag me ujë Beniadën, ajo tenton të hakmerret - Big Brother Albania Vip

13.12.2021
“I ke bërë analizën gabim” Iliri flet me Donaldin - Big Brother Albania Vip

“I ke bërë analizën gabim” Iliri flet me Donaldin - Big Brother Albania Vip

28.01.2022
Einxhel rrëzohet dhe thyen krahun/Banorët nuk e besojnë - Big Brother Albania Vip

Einxhel rrëzohet dhe thyen krahun/Banorët nuk e besojnë - Big Brother Albania Vip

09.02.2022
Dënimi nga Vëllai i Madh/Iliri dhe Donaldi selektojnë kafen - Big Brother Albania Vip

Dënimi nga Vëllai i Madh/Iliri dhe Donaldi selektojnë kafen - Big Brother Albania Vip

02.02.2022

"Po se mbajte veten tënde nuk të mban njeri"/Donaldi-Arjolës - Big Brother Albania Vip

28.01.2022
Beatrix Ramosaj - Faj

Beatrix Ramosaj - Faj

12.02.2022
Një darkë ndryshe/ Shtëpia

Një darkë ndryshe/ Shtëpia "pushtohet" nga ish-banorë - Big Brother Albania Vip

14.11.2017
Dance with me Albania 4 - Rudina & Iliard

Dance with me Albania 4 - Rudina & Iliard

06.02.2021
Klanifornia -  Vjedhje banke - Laçjani, Romeo dhe Donald Veshaj

Klanifornia - Vjedhje banke - Laçjani, Romeo dhe Donald Veshaj

26.10.2021

"Ndizet'' atmosfera në shtëpi, banorët organizojnë një dasëm tradicionale - Big Brother Albania Vip