Spak

Spak смотреть последние обновления за сегодня на .

Top Channel/ “Policia” e krimit! Hetimi i SPAK zbuloi lidhjet e policeve me grupet kriminale

10885
39
3
00:02:19
21.05.2022

Elbasani është përmendur si një nga qytetet ku krimi bën ligji deri aty sa prokurori i përgjithshem deklaroi në 2020 se këtë qytet e kontrollon mafia. Një deklaratë që shkaktoi pakënaqësinë e zyrtarëve të policisë së asaj kohe. Por dosja me e fundit e Spak ku Nuredin Dumani dhe Enrik Hoxhaj deklaruan krime dhe larje hesapesh mes bandash, hedh pikëpyetje ndaj policisë gjatë hetimeve për vrasjen e Emiliano Ramazanit. Për këtë ngjarje një informator i pakontrolluar futi në kurth oficerin Leonard Palushi që ishte shef sektori për hetimin e vrasjeve. Informatori I tha policit se arma e krimit ishte në servisin e familjes Manhasa duke sjellë me pas arrestimin e Seit Manhasës dhe të të birit që qëndruan me burg pa të drejtë për gjatë muaj. Oficeri aktualisht nën prangat e spak këmbëngul se ndoqi protokollin dhe njoftoi eprorët përfshi drejtues të lartë që nuk duhet të ishin ngutur por të orientimin hetimin për të bashkangjitur prova shtesë ku përpos armës duhet të kryheshin përgjime ndaj familjes Manhasa dhe të gjendej nëse kishin apo jo motive për krimin. Kjo gjë nuk ndodhi dde arrestimi i ngutur i dy të pafajshmëve bën me faj policinë. Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Policia#SPAK#TopChannelNews

Opinion - SPAK urdhëron 32 arrestime, bosët arratisen! (19 Maj 2022)

155057
69
02:00:53
19.05.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #tvklan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. Të ftuar: Fatjona Medini, Julian Kasapi, Spartak Koka, Eugen Beci Në lidhje nga SPAK - Glidona Daci Pjesa e dytë të ftuar: Enton Abilekaj, Ervis Iljazaj Ne skype: Dashnor Sula, Edi Paloka SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Kraja: SPAK nuk ndikohet nga deklarimet publike

7178
10
1
03:18:18
20.05.2022

Kreu i Prokurorisë së Posaçme, Arben Kraja raportoi këtë të premte para Komisionit të Ligjeve, ku po ashtu iu përgjigj edhe pyetjeve të deputetëve. Në mesin e tyre ishte edhe pyetja për deklaratat publike nga politika drejtuar këtij institucioni. Arben Kraja: Deklarimet publike nga politika, a është ndërhyrje? Unë nuk dua të komentoj, sepse nuk më takon mua të bëj analiza të tilla. Unë jam zbatues i ligjit, të gjithë prokurorët. Ne kemi një parim dhe një standard që kemi vendosur, të mos ndikohemi nga deklarimet publike. Nuk ndalojmë dot deklarimet publike të askujt, secili ka të drejtën e tij të flasë, të shprehet, të shprehë opinione, mirë apo keq. Ne duhet të vazhdojmë të shohim ato letra që ne kemi, që do të thotë, dosjet, provat, procedurat konkrete, të jemi korrektë me ligjin dhe ky është parimi që kemi ndjekur deri më tani. A duhet miratuar një nen që ta ndalojë këtë? Arben Kraja: Mesa kujtoj, në draftin e reformës në drejtësi për strukturën tonë ka qenë diçka e parashikuar, u hoq pastaj, është në dorën tuaj. Ne i ushtrojmë funksionet, kuptohet sa më komod të jesh, më mirë do jetë. Nuk besoj së është diçka shqetësuese për ta kthyer në nismë ligjore./tvklan.al SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Klan News on Facebook: 🤍 Follow 🤍klannews on Instagram: 🤍 #KlanNews #KlanNewsLajme #TvKlan

Klan News - Të arrestuarit e SPAK, GJKKO nis seancën për masat

1655
11
0
00:03:15
21.05.2022

#SPAK SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Klan News on Facebook: 🤍 Follow 🤍klannews on Instagram: 🤍 #KlanNews #KlanNewsLajme #TvKlan

DOSJA E SPAK/ Vis Martinaj i dha Dumanit 100 mijë euro për “kokën” e Endrit Dokles

15239
53
10
00:01:44
19.05.2022

Per informacionet me te fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #abcnews #abcnewsalbania

Top Channel/ SPAK godet 8 grupe kriminale, në kërkim 32 personazhe të njohur të krimit

10600
44
10
00:02:21
19.05.2022

SPAK ka zbërthyer fijet e krimit të organizuar në vend, e për këtë me 32 mandate arresti është vënë në kërkim të 32 personave mes të cileve 18 gjenden nën pranga, kurse të tjerët vijojnë në arrati si Ervis Martini, Talo Çela, Florenc Çapja dhe Suel Çela. Gazetarja Anila Hoxha zbardh për Top Channel disa prej vrasjeve të zbardhura në këtë operacion. Bazuar në dy dëshmitë e Nuredin Dumanit dhe Henrik Hoxhaj, SPAK thotë jo zyrtarisht se ka faktuar se i shumë kërkuari Talo Çela ka eleminuar Fatmira Dedën, një vit pasi viktima kërkonte drejtësi për djalin e saj Elvis Deda që ja vranë dhe nuk po gjente dot autorët. Këtë të fundit burime të sigurta shtojnë se e vrau shtetasi Henrik Hoxhaj dhe Festim Qoli , mbasi ky i fundit kishte konflikte prone. Fatmira Deda, u gjet e vdekur më 14 shtator 2013. 60-vjeçarja ishte nëna e Ervis Dedës – i ekzekutuar edhe ai rreth një vit më parë. Ervis Deda (në foto) ishte i përfshirë në rrjetin e trafikut të drogës në vendet perëndimore. 60-vjeçarja u qëllua me mjete metalike, teksa po futej në garazhin e një pallati pranë banesës saj në lagjen “Skëndërbej” në zonën e Fermentimit për të marrë makinën e saj. Në momentin që ajo ndodhej e vetme në garazh, disa persona e kanë qëlluar atë me mjete të forta në pjesën e pasme të kokës, duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme, ndërsa autorët e krimit janë larguar në drejtim të paditur. Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #SPAK#TopChannelNews

SPAK shënjestron bosët e krimit, ja urdhër arrestet për emrat VIP, nga Ervis Martinaj tek Suel Çela

41778
141
51
00:06:15
19.05.2022

Subscribe në kanalin “News24 Albania” për më shumë lajme: 🤍 website: 🤍 Ndiq News24 në facebook : 🤍 Ndiq News24 në instagram : 🤍 Ndiq News24 në Twitter : 🤍 #news24albania #lajmeshqip #lajme #lajmifundit #News24AL #news24

Goditen 8 grupe kriminale, deklarata e SPAK dhe Policisë së Shtetit për operacionin

5750
23
6
00:19:25
19.05.2022

#SPAK #Policia SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Klan News on Facebook: 🤍 Follow 🤍klannews on Instagram: 🤍 #KlanNews #KlanNewsLajme #TvKlan

Top Channel/ Kërkohet llogari nga SPAK/ “Përse s'ka nisur hetim ndaj Berishës të shpallur non-grata”

19126
75
32
00:02:24
18.05.2022

Kreu i grupit parlamentar socialist e ka pyetur sot direkt kreun e SPAK se përse nuk ka një ndjekje penale ndaj Sali Berishës. Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #SPAK#TopChannelNews

Top News-Oficeri që dekonspironte operacionet…!/Doli në përgjimet e SPAK, përfundoi në pranga

12499
54
3
00:01:23
19.05.2022

Në mesin e dhjetra personave të arrestuar nga SPAK në kuadër të operacionit Plumbi i Artë, ra në sy edhe emri i një zyrtari të lartë të policisë. Bëhet fjalë për Leonard Palushin, shefin e krimeve të rënda në komisariatin e Lezhës, i cili ishte i pranishëm ditën kur u ekzekutua kolegu i tij Saimir Hoxha nga 21 vjecari Aldi Rama më pak se një vit më parë. Teksa kreu i SPAK u pyet për arsyen e arrestimit të zyrtarit të policisë, Kraja u përgjigj duke thënë se nuk mund të japë detaje, për shkak se ai është ende në hetim. Mirëpo, edhe pse Kraja zgjodhi heshtjen? Dyshime të forta janë hedhur për rolin e Palushit, i cili mendohet se ka qenë autori i dekonspirimit të disa operacioneve policore. Leonard Palushi ishte në krye të detyrës bashku me kolegët e tij Petrit Doda dhe Saimir Hoxha, kur ky i fundit u vra me armë zjarri nga 21 vjecari Aldi Rama, më 28 shtator të vitit të kaluar. Efektivët shkuan në zonën e ishull-Lezhë në bregun e lumit Kune-Vain, pasi kishin marrë informacione se aty kishte një tokë të mbjellë me kanabis. Sipas dëshmisë së Palushit pas ngjarjes së rëndë, pasi asgjesuan parcelën me kanabis, ata u ndeshën në kthim me një makinë të dyshimtë, ku në sediljen e pasme ishte ulur Aldi Rama. Efektivët i kërkuan 21 vjecarit të tregonte mjetin e identifikimit, por në atë moment ai qëlloi me armë në drejtim të efektivit Saimir Hoxha, duke e lënë të vdekur në vend. I riu, u kap pas disa orësh arrati dhe u gjet nga efektivët i vetëplagosur. Ai u dërgua në spitalin e Traumës, por humbi jetën si pasojë e plagës të marra. Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #OficeriSPAK#TopChannel

“Morën lajmin; ikni sa më shpejt”, Berisha për arrestimet e SPAK: Vetëm një bos krimi është kapur

9629
25
11
00:01:10
19.05.2022

Per informacionet me te fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #abcnews #abcnewsalbania

Arrestimet e bujshme! Noka: SPAK u dekonspirua! Zheji: Vijon goditja Majtas!

4073
16
01:00:02
20.05.2022

Subscribe në kanalin “News24 Albania” për më shumë lajme: 🤍 website: 🤍 Ndiq News24 në facebook : 🤍 Ndiq News24 në instagram : 🤍 Ndiq News24 në Twitter : 🤍 #news24albania #lajmeshqip #lajme #lajmifundit #News24AL #news24

Dosja e SPAK/ Zbulohen detaje dhe dëshmi të ngjarjeve kriminale të pazbardhura

13434
69
6
00:05:42
19.05.2022

Subscribe në kanalin “News24 Albania” për më shumë lajme: 🤍 website: 🤍 Ndiq News24 në facebook : 🤍 Ndiq News24 në instagram : 🤍 Ndiq News24 në Twitter : 🤍 #news24albania #lajmeshqip #lajme #lajmifundit #News24AL #news24

Pse nuk e heton 21 Janarin SPAK? Arben Kraja përgjigjet në terma juridik

11370
39
24
00:01:40
20.05.2022

#oranews #arbenkraja #spak #21janari Kreu i SPAK, Arben Kraja ditën e sotme është gjendur përballë deputetëve të Komisionit të Ligjeve për të prezantuar raportin vjetor të SPAK për vitin 2021. Deputeti socialist Eduard Ndreca e pyeti: A ekziston ndonjë mekanizëm ligjor që zgjidh ngërçin procedurial të transferimit të dosjes së 21 janarit nga prokuroria e Tiranës në SPAK. Kreu i SPAK tha se është kompetente prokuroria e Tiranës e cila pasi vlerëson elementet cakton nëse ka kompetencë apo jo dhe ia kalon SPAK dhe kjo e fundit vlerëson nëse ka kompetencë apo jo. Për më shumë lexoni në: 🤍 Follow Televizionin Ora News Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram 🤍 Twitter 🤍

STYR MASKINEN MED EN SPAK! 🕹🫢

11349
356
25
00:20:04
19.05.2022

Sandupptagning med Volvo L60F! Nu är sommaren nära!

“80% nuk e dinë”/ Kreu i SPAK: Nën hetim për korrupsion zyrtarë të lartë - Vizion Plus

15150
38
17
00:02:23
18.05.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Kreu i SPAK Arben Kraja tha se e 80% e rasteve që prokurorët e Prokurorisë së Posaçme kanë në dorë nuk janë në dijeni se po hetohen. Duke folur në Komisionin për Integrimin Europian Kraja deklaroi se gjatë vitit 2021 dhe në fillim të vitit 2022 vijojnë hetime për persona me funksione të larta shtetërore, megjithatë nuk pranoi të japë emra konkretë. Kraja tha gjithashtu se po bëhen hapa konkretë për plotësimin e stafeve, ndërsa theksoi se janë duke kryer hetime proaktive, që nënkupton se personi që është nën hetim nuk ka dijeni për këtë gjë. “Do të prezantoj shkurt arritjet e institucionit, në raporte me atë që ishte parashikuar në agjendë. Unë nuk do të jap përgjigje për çështje konkrete dhe asnjë opinion për institucionet e tjera, kjo është e përcaktuar në ligj. Ne jemi përfshirë në zbatime dhe rekomandime dhe jemi referuar asaj të Komisionit Evropian. Rekomandimet janë dhënë në tetor 2021. Prokuroria e Posaçme gjatë vitit 2021, ka qenë plotësisht e fokusuar në luftën ndaj krimit të organizuar dhe korrupsionit, sidomos në nivelet e larta. Janë kryer hetime të suksesshme. SPAK ka në fokus zbatimin e rekomandimeve. Për të realizuar rekomandimet jemi mundur të kryejmë hetime proaktive, kemi bashkëpunuar shumë me Policinë e Shtetit. Kemi bashkëpunuar me institucionet homologe jashtë vendit. Hetim proaktiv është koncept i gjerë, që po heton pa e ditur tjetri që po e heton. 80 % të rasteve që kemi në dorë janë hetim proaktiv. Nëse i referohemi shifrave, janë nën hetim 832 vepra penale për korrupsion. Janë dërguar për 4 muaj 11 procedime penale. Të dhënat janë tregues që SPAK dhe BKH janë në gatishmëri. Në lidhje me veprat penale të korrupsionit të zyrtarëve të lartë, mund të përmendim zyrtarë në statusin e ish-ministrit, deputetit dhe janë tre kryetarë bashkish. Jemi në fushë të ngatërruar. Janë kryer hetime ndaj disa subjekteve. Në këtë periudhë janë dënuar një gjyqtar dhe 2 prokurorë. Janë nën hetim 3 ish-gjyqtarë dhe janë në gjykim tre ish-gjyqtarë të Kushtetueses. Rastet e hetimeve për korrupsion është bërë nga SPAK dhe hetimi pasuror. Kur nuk kanë qenë të justifikuara është kërkuar sekuestro në Gjykatë. Numri i hetuesve në BKH do të jenë 60. Kur kemi bërë gati për të filluar procedurat kemi hasur probleme të ligjit. Nuk ishte përcaktuar paga, statusi. Kemi biseduar me Komisionin e Ligjeve dhe u saktësua ligji për këtë punë. Ligji i SPAK-ut, nisur nga ideja e mirë për t’i dhënë përparësi rritjes së strukturës, parashikon që procedurat të bëhen po nga SPAK-u. Kemi ngritur rrjetet përkatëse të institucioneve, kemi vendosur lidhje me fibra optike me disa institucione.SPAK ka dy vite e gjysmë aktivitet dhe nuk krahasohet me strukturat e tjera që kanë mbi 20 vite aktivitet. Ajo që ne japim është vullneti për të ecur në këtë rrugë që kemi krijuar”, tha Kraja.

“Zbërthehet” Nuredin Dumani, SPAK urdhëron 32 arrestime, ‘peshqit e mëdhenj’ ende jashtë rrjetës

14912
63
3
00:03:26
19.05.2022

Subscribe në kanalin “News24 Albania” për më shumë lajme: 🤍 website: 🤍 Ndiq News24 në facebook : 🤍 Ndiq News24 në instagram : 🤍 Ndiq News24 në Twitter : 🤍 #news24albania #lajmeshqip #lajme #lajmifundit #News24AL #news24

Operacioni i SPAK/ Artan Hoxha: Bosët e krimit në kërkim rezulton që janë në Shqipëri

16734
50
5
00:05:29
19.05.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Nga Ervis Martinaj tek Talo dhe Suel Çela/SPAK godet “kokat”,arrestime të bujshme në Elbasan -

12324
49
4
00:01:01
19.05.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 SPAK ka firmosur mbi 30 urdhër-arreste për disa emra të njohur për policine dhe drejtësinë në Shqiperi.Në mesin e personave për të cilët janë lëshuar urdhër-arreste janë edhe Ervis Martinaj, Talo Çela dhe Suel Çela në Elbasan bashkë me dhëndrin e ish-kryebashkiakut të Elbasanit, Sokol Sanxhaktari ( Ky i fundit është dënuar me 18 vite burg nga Gjykata e Elbasanit për vrasjen e Florian Lamçes ne korrik 2022).Vetëm në qytetin e elbasanit janë lëshuar 13 urdhër-arreste, mesa duket të lidhura edhe me dëshmitë që ka dhënë para hetuesve, një personazh I fortë I botës së krimit si Nuredin Dumani.Mesohet se deri tani ne kete qytet eshtge arrestuar Kamer Mehja, biznesmen, emer shume i njohur ne Elbasan si dhe Fatos Gosa.Ndersa Suel Cela dhe Talo Celam, sikurse edhe pritej pas kontrolleve ne banesa nuk jane gjetur.

Kush janë krerët e 8 grupeve kriminale të zbuluara nga SPAK

5892
28
6
00:08:26
19.05.2022

#arbenkraja SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Klan News on Facebook: 🤍 Follow 🤍klannews on Instagram: 🤍 #KlanNews #KlanNewsLajme #TvKlan

32 urdhërarrestet e SPAK, Daci: Kanë lidhje me përfshirjen e drejtpërdrejtë të Nuredin Dumanit

4361
8
1
00:05:24
19.05.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

"OPEN"/ A u dekonspirua aksioni i SPAK? Zheji përplaset ashpër me Gjatën

17395
79
29
01:14:18
19.05.2022

Subscribe në kanalin “News24 Albania” për më shumë lajme: 🤍 website: 🤍 Ndiq News24 në facebook : 🤍 Ndiq News24 në instagram : 🤍 Ndiq News24 në Twitter : 🤍 #news24albania #lajmeshqip #lajme #lajmifundit #News24AL #news24

Kreu i SPAK i përgjigjet Pandeli Majkos: Askush s’mund t’i thotë prokurorit çfarë të hetojë

4773
16
5
00:07:17
20.05.2022

Subscribe në kanalin “News24 Albania” për më shumë lajme: 🤍 website: 🤍 Ndiq News24 në facebook : 🤍 Ndiq News24 në instagram : 🤍 Ndiq News24 në Twitter : 🤍 #news24albania #lajmeshqip #lajme #lajmifundit #News24AL #news24

SPAK zbulon 8 grupe të rrezikshme kriminale, Arben Kraja në konferencë për shtyp

4116
17
7
00:04:01
19.05.2022

Vetë kreu i SPAK, Arben Kraja, krah kreut të policisë së Shtetit, Gledis Nano doli në një konferencë për shtyp për operacionin e gjerë kundër krimit të zhvilluar gjatë këtyre 24 orëve në disa qytete të vendit. “Hetimet e kryera për këto ngjarje kriminale kanë evidentuar ekzistencën e 8 grupeve të strukturuara kriminale të cilët kanë shtrirje gjeografike kryesisht në qytetet e Tiranës, Durrësit dhe Elbasanit. Në Elbasan 4 grupe, në Durrës 1 grup dhe në Tiranë 3 grupe.” Në total Kraja tha se janë lëshuar 32 të urdhër-arreste dhe kontrollet e banesave të 28 personave të tjerë. Puna për zbulimin e këtyre grupeve nisi pas arrestimit të Nuredin Dumanit. Deri më tani kreu i Policisë së Shtetit, Nano tha se janë ekzekutuar, 18 urdhër arreste. Mes tyre janë emra si Nuredin Dumani, Altin Ndoci, Leonard Palushi, Erjon Alibej, etj. “Ky operacion u drejtua nga Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit. Deri tani janë ekzekutuar gjithsej 18 masa sigurie, nga këto 9 persona u kapën gjatë operacionit, ndërsa për 9 të tjerët, masat e sigurisë u ekzekutuan në disa IEVP, sepse këta shtetas janë arrestuar më parë, për vepra të ndryshme penale”, tha Nano. SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Klan News on Facebook: 🤍 Follow 🤍klannews on Instagram: 🤍 #KlanNews #KlanNewsLajme #TvKlan

SPAK lëshon 32 urdhër-arreste, policia nis aksionin në disa qytete të vendit, detajet e fundit

9201
39
9
00:03:06
19.05.2022

Subscribe në kanalin “News24 Albania” për më shumë lajme: 🤍 website: 🤍 Ndiq News24 në facebook : 🤍 Ndiq News24 në instagram : 🤍 Ndiq News24 në Twitter : 🤍 #news24albania #lajmeshqip #lajme #lajmifundit #News24AL #news24

32 urdhër arreste nga SPAK, RENEA kap vetëm 13 | ABC News Albania

10106
44
8
00:01:27
19.05.2022

Per informacionet me te fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #abcnews #abcnewsalbania

Top News- 8 bandat e rrezikshme të Shqipërisë/ 11 vjet në aktivitet, ndërhyn SPAK dhe policia

5190
27
6
00:01:41
19.05.2022

8 banda të rrezikshme të cilat operonin në disa qytete të Shqipërisë dhe zhvillonin një aktivitet të zgjeruar kriminal prej vitit 2011 janë shkatërruar përgjatë një operacioni të madh të SPAK-ut. Në bashkëpunim me Policinë e Shtetit, Forcat Renea dhe FNSH u bë arrestimi i disa prej tyre, ndërsa të tjerë janë në kërkim. Gjithçka nisi pas arrestimit të Nuredin Dumanit, I cili u kthye në bashkëpunëtor I drejtësisë, duke dhënë informacion të detajuar në lidhje me disa prej vrasjeve të regjistruara në vend. Detajet e dëshmuara prej tij u përputhën me hetimet e SPAK-ut dhe menjëherë u zhvillua operacioni, ku mes të arrestuarve është dhe një efektiv policie. Kreu I SPAK, ArbenKraja bëri me dije gjatë konferencës se grupet kriminale janë të shtrira në 3 qytete. Sinkron: Kraja Më tej, ka folur dhe Drejtori I Përgjithshëm I Policisë së Shtetit Gledis Nano, I cili dha më tepër detaje rreth operacionit “Golden Bullet”. Sinkron: Nano, për kontrollet dhe sekuestrimet SPAK lëshoi 32 urdhër arreste, ndërsa 18 prej tyre janë ekzekutuar. Kontrollet janë zhvilluar në 28 banesa me qëllim ekzekutimin e këtyre masave. Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #SPAK#Bandat#TopChannel

E PLOTE/Operacioni me të arrestuar e të shpallur në kërkim, SPAK: Do ekzekutohet çdo urdhër-arresti

6249
27
15
00:19:27
19.05.2022

Subscribe në kanalin “News24 Albania” për më shumë lajme: 🤍 website: 🤍 Ndiq News24 në facebook : 🤍 Ndiq News24 në instagram : 🤍 Ndiq News24 në Twitter : 🤍 #news24albania #lajmeshqip #lajme #lajmifundit #News24AL #news24

Top Channel/ Hetimi i tenderave/ SPAK është e mbingarkuar nga dosjet

1165
5
0
00:02:25
20.05.2022

Në tendera përherë e më shumë nënkontraktorët po futen në lojë me qëllim abuzimin e sigurtë me fondet. por për Spak ky fenomen ende nuk ka marrë formën e mafias. Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #SPAK#TopChannelNews

Top Channel/ “Luftë” grupeve kriminale, SPAK në kërkim 32 personazhe të krimit në katër qytete

3466
8
1
00:03:58
19.05.2022

18 persona u arrestuan dhe 14 të tjerë vijojnë ende në kërkim pas mandate-arresteve të kërkuara nga SPAK dhe të aprovuara nga Gjykata e Posaçme. Arben Kraja , Gledis Nano dhe Doloreza Musabelliu dhanë detaje për hetimin që hodhi dritë mbi grupet kriminale që porositën krime në trekëndëshin Elbasan- Tiranë- Durrës ku nëntë nga të akuzuarve ju komunikua masa në burg, kurse të tjerët u prangosën nga RENEA dhe FNSH. Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #SPAK#TopChannelNews

Megaoperacioni i SPAK/ Kush është polici Leonard Palushi, shiste informacion te grupet kriminale

16513
17
7
00:00:10
19.05.2022

#reportTV #lajmeshqip #lajmeMes të ndalurve në kuadër të megaoperacionit të SPAK është edhe Leonard Palushi, ish-shef policie në Elbasan, aktualisht polic në Lezhë. Sipas burimeve, Palushi shiste informacion te grupet kriminale dhe dekonspironte aksionet . Ai është një personazh i njohur për mediat, pasi ai ka parë me sy vrasjen e nënkomisarit Saimir Hoxha nga 21 vjeçari Aldi Rama.

Aksioni i SPAK zbardhen disa prej vrasjeve/ Ku po fshihen kriminelët | Breaking Top News

965
1
0
00:24:11
20.05.2022

"Breaking" është emisioni më i ri informativ në Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në kohë reale. Çdo ditë nga e hëna në të premte, nga ora 09:00-12:00, në një transmentin maratonë me moderatoren Elisa Gjerani, publiku do të ketë mundësi të njihet me të rejat më të fundit nga vendi, rajoni dhe bota. Në këtë hapësirë televizive do të mundësohen diskutime në studio dhe lidhje live me analistë, politikanë, ekspertë dhe gazetarë të terrenit për të komentuar zhvillimet e fundit politike, sociale, kronikë, aktualitet etj. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Breaking#TopChannel#TopNews

SPAK firmos 32 arreste, ekzekutohen 18, ikin krerët e grupeve, rihapen dosjet e 18 vrasjeve

5236
13
2
00:02:19
19.05.2022

#oranews #spak #arbenkraja #nuredindumani #talocela Prokuroria e Posaçme ka firmosur 32 arreste për personazhe të njohur të botës së krimit, por operacioni ka nxjerrë edhe një herë në pah faktin se krerët e grupeve kriminale janë më të avancuar në informacion se strukturat shteterore. Policia ka ekzekutuar vetëm 18 prej urdhërave ku gjysma janë persona që ndodheshin me parë të arrestuar në paraburgim apo të dënuar në burgje, ndërsa pjesa tjetër individë që kanë pasur role dytësore në ngjarje. Prangave u kanë shpetuar emra te tillë si Ervis Martini, Suel Çela apo edhe avokati Alban Bengasi që ka qenë shpesh ne mbrotje te tyre. Ndonëse nuk u pranua zyrtarisht nga kreu i SPAK Arben Kraja dhe dhe Drejtuesi i policisë së shtetit ne Gledis Nano gjatë konferencës mos arrestimi i personazheve kryesor tregon jemi perpara një dekonspirimi. Kreu i SPAK tha se bëhet fjalë për 18 procedime te nisura më herët që janë kryer nga 8 grupe kriminale që operonin në Tiranë Elbasan, Durrës dhe lezhë Drejtori i policisë së shtetit tha se gjatë operacionit me urdhër të SPAK janë kontrolluar edhe 28 banesa ku jane gjetur dhe sekuestruar edhe arme zjarri antiplumb para dhe fatura bankash "Gjatë operacionit, si rezultat i kontrollit të banesave dhe hoteleve janë sekuestruar 3 armë zjarri (konkretisht 2 kallashnikovë dhe 1 pistoletë), 2 antiplumb si ato që përdor Policia e Shtetit, municion luftarak, rreth 17 mijë euro, aparate celulare, fatura bankare, automjete dhe sende të tjera të përfituara nga veprimtaria kriminale' Nano i mbylli fjalën e tij duke gartantuar se do të prangosen të gjithë të kërkuarit ndërsa apeloi se do të vijojë të pastrojë radhet e policisë nga të inkriminuarit 9 masat e sigurimit që janë ekzekutuar në burg 1. Nuredin Dumani, 35 vjeç 2. Henrik Hoxhaj, 40 vjeç 3. Altin Ndoci, 35 vjeç 4. Erion (Andrea) Alibej, 36 vjeç 5. Skerdi Tasi, 31 vjeç 6. Elvis Koçi (Çaushllari), 30 vjeç 7. Ilirian Feci, 47 vjeç 8. Enver Diva, 43 vjeç 9. Besjan Xhixha, 31 vjeç Të arrestuarit sot (19 maj 2022) 9 masa sigurimi “Arrest në burg” në ngarkim të shtetasve, të cilët u arrestuan gjatë operacionit: 1. Ardjan Uzuni, 56 vjeç 2. Leonard Palushi, 41 vjeç 3. Gentian Sharra, 48 vjeç 4. Fatos Gosa, 54 vjeç 5. Florenc Çekrezi, 35 vjeç 6. Petrit Qoli, 51 vjeç 7. Agron Qoli, 52 vjeç 8. Agron Qafa, 48 vjeç 9. Asllan Plaku, 30 vjeç Për më shumë lexoni në: 🤍 Follow Televizionin Ora News Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram 🤍 Twitter 🤍

Pse SPAK po godet PS? Braho: Janë të zhytur në korrupsion, ministrat po ikin | Breaking Top News

2732
14
2
00:03:48
20.05.2022

"Breaking" është emisioni më i ri informativ në Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në kohë reale. Çdo ditë nga e hëna në të premte, nga ora 09:00-12:00, në një transmentin maratonë me moderatoren Elisa Gjerani, publiku do të ketë mundësi të njihet me të rejat më të fundit nga vendi, rajoni dhe bota. Në këtë hapësirë televizive do të mundësohen diskutime në studio dhe lidhje live me analistë, politikanë, ekspertë dhe gazetarë të terrenit për të komentuar zhvillimet e fundit politike, sociale, kronikë, aktualitet etj. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Breaking#TopChannel#TopNews

Top Channel/ Aksion i SPAK. Në kërkim 32 persona në të gjithë vendin

1582
3
2
00:02:56
19.05.2022

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #SPAK#TopChannelNews

Arrestimet e SPAK, Berisha: 1 i arrestuar nga 8 bosët e krimit, të tjerëve iu tha...

2924
8
4
00:00:41
19.05.2022

Subscribe në kanalin “News24 Albania” për më shumë lajme: 🤍 website: 🤍 Ndiq News24 në facebook : 🤍 Ndiq News24 në instagram : 🤍 Ndiq News24 në Twitter : 🤍 #news24albania #lajmeshqip #lajme #lajmifundit #News24AL #news24

SPAK godet boset e krimit/32 urdher arreste, mer syre per Talo dhe Suel Çelen dhe Ervis Martinajn

5371
22
5
00:02:46
19.05.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Një super-operacion i zhvilluar nga Prokuroria e Posaçme dhe policisë së shtetit ka bërë të mundur shkatërrimin e 8 grupeve të strukturuara kriminale. Sipas SPAK këto grupe janë të përfshira në ngjarjet më të rënda gjatë 10 viteve të fundit. Deri tani prokuroria ka lëshuar 32 urdhër-arreste, ndërkohë që janë ekzekutuar 18 prej tyre. 9 nga tw akuzuarit aktualisht ndodhen në qeli pwr vepra tw tjera penale. Operacionet janë shtrirë në disa qytete të vendit, ku konkretisht janë goditur 4 grupe: 4 në Elbasan, 3 në Tiranë dhe 1 grup kriminal në Durrës. Sipas kreut të SPAK, Arben Kraja, këto grupe kryenin vrasje me pagesë dhe ekzekutime mafioze. Sipas tij nuk kanë munguar as eliminimet mes bandave rivale. ARBEN KRAJA DREJTUES I SPAK Kraja paralajmëroi se personat e tjerë që janë në kërkim nuk do t’i shpëtojnë drejtësisë. Madje për të arrestuarit do të ketë edhe hetim financiar. Hetimet e kryera kanë evidentuar ekzistencën e 8 grupeve kriminale, në Tiranë, Durrës dhe Elbasan. 4 grupe në Elbasan, 3 në Tiranë dhe 1 në Durrës. Karakteristikë është dhuna e egër e shkaktuar. Ata bashkëpunojnë me grupe kundërshtare. Grupet kriminale paguanin shumë të mëdha parash për vrasjen e kundërshtarëve. Flitet për një shkallë të lartë organizimi. Pas kërkesës së SPAK janë caktuar masat e sigurisë për 32 shtetas. Është autorizuar kontrollet e banesave për 28 shtetas të tjerë. Në krye të listës që janë në kërkim është Talo Çela, i akuzuar si i përfshirë në disa vrasje dhe në grabitjen e parave në Rinas. Burimet bwnw tw ditur edhe emra të tjerë si Suel Çela, Florenc Çapja i cili ndodhet në Dubai, Kamer Mehja, Fatos Gosa, Ervis Martinaj etj. Emri i Martinajt ka dalë disa herë në skenë për krime të ndryshme, por nuk kishte prova të mjaftueshme për ta arrestuar. Një tjetër person në kërkim është edhe avokati Alban Bengasi, pasi dyshohet se ka manipuluar disa fakte për dy vrasje, duke akuzuar persona të pafajshëm. Kreu i Policisë së shtetit Gledis Nano tha se në kuadër të operacionit “Golden Bullet” janë sekuestruar disa armë, shumë parash dhe municione luftarake. GLEDIS NANO Gjatë operacionit, si rezultat i kontrollit të banesave dhe hoteleve janë sekuestruar 3 armë zjarri (konkretisht 2 kallashnikovë dhe 1 pistoletë), 2 antiplumb si ato që përdor Policia e Shtetit, municion luftarak, rreth 17 mijë euro, aparate celulare, fatura bankare, automjete dhe sende të tjera të përfituara nga veprimtaria kriminale. Në mesin e të kërkuarve është edhe efektivi i policisë Leonard Palushi. Ky i fundit me pozicion agjent krimesh në Lezhë, dyshohet se dekonspironte aksionet e policisë duke u dhënë informacione grupeve kriminale.

Назад
Что ищут прямо сейчас на
spak Хельга Шмидт Vivo Mobile Black Screen бердянск обстрел новый комп куплинова Трейлер фильма Тор Любовь и гром гра долі ведуча بنين ونور хутор ленина отключили монетизацию на ютуб пик кумира gears of war русская версия ผ่าพิภพไททัน พากษ์ไทย фортепиано с нуля противопоказания C drive decreasing ইসলামিক প্রশ্ন এবং উত্তর davinci resolve easy vfx ИССЛЕДУЙТЕ МИР про ландыш