Rajoni

Rajoni смотреть последние обновления за сегодня на .

Rajoni shumë i nxehtë, rrebeshe të izoluara Kosova

15
0
0
00:02:58
25.05.2022

Parashikimi i motit në A2 CNN nga meteorologia Tanja Porja - - - A2 CNN është një kanal informativ në një partneritet ekskluziv me CNN, me seli dhe qendër kryesore të prodhimit në Tiranë. Web: 🤍 App: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Twitter: 🤍 #A2CNN A2 | CNN Exclusive News Channel Affiliate

Rajini | Episode 40 23rd May 2022

159488
3663
121
00:19:05
23.05.2022

Rajini | Episode 40 23rd May 2022 Watch TV Derana Programmes & More Updates at 🤍 TV Derana ON SOCIAL Follow on Facebook : 🤍 Follow on Twitter : 🤍 Subscribe on YouTube: 🤍 Follow us TikTok : 🤍 TV Derana SRI LANKA'S PREMIUM ENTERTAINMENT EXPERIENCE #TVDerana #DeranaLK #Rajini

РАЙОНЫ / Криминальный фильм

19550471
236927
12168
01:26:43
05.09.2020

Криминальный фильм РАЙОНЫ - ПРЕМЬЕРА онлайн бесплатно Подписывайся на наш канал ➫ 🤍 БОЛЬШЕ ФИЛЬМОВ ➫ 🤍 Алма-Ата, 1987 год. Главный герой фильма - 16-летний Арсен, который из пригорода переезжает в центр города и идет в новую школу. В новой школе он заводит дружбу с одноклассниками, активными участниками так называемых «Районовских движений». Вместе с этим, Арсен сталкивается с уличной, подростковой иерархией и насилием. И перед ним встает выбор, стать как все или остаться верным самому себе. В ролях: Шарип Серик, Асель Сагатова, Жандос Айбасов, Данияр Алшинов, Эльтерес Нуржанов, Дамир Амангельдин Режиссер: Акан Сатаев = Подписывайся на нас в социальных сетях: Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Однокласcники: 🤍 Вконтакте: 🤍 #epicmediachannel #фильмы

Gjeografi 11 Rajoni Jugor i Shqipërisë

1212
25
1
00:07:43
14.05.2020

Pozita gjeografike dhe kushtet natyrore

Rritja e çmimeve, Shqipëria dhe Rajoni! Inflacioni godet shtresat me të ardhura të ulëta

18
0
0
00:02:02
24.05.2022

Redaksia e Lajmeve në Radiotelevizionin Shqiptar, transmeton në mënyrë të balancuar informacionet më të rëndësishme, nga vendi, rajoni e bota. Me një shtrirje thuajse në të gjithë vendin, e mbulimin edhe në zonat më të thella, lajmet e përgatitura, transmetohen në mënyrë dinamike dhe ndryshojnë e përmirësohen, në varësi edhe të evoluimit të ngjarjeve. Edicionet informative janë të përditësuara, gjithëpërfshirëse, si në formë, ashtu edhe në përmbajtje. Ato përfshijnë të gjitha grupmoshat. Lajmet në RTSH, funksionojnë sipas një mendësie profesionale. Çdo lajm në RTSH, duhet të jetë i qartë, i kuptueshëm, i verifikuar e maksimalisht etik. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Radio Televizioni Shqiptar" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍 Like RTSH on Facebook HERE: 🤍 Follow RTSH on Instagram HERE: 🤍 #Lajme#RTSH#RadioTelevizioniShqiptar

Edicioni Informativ / Ngjarjet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota | Top News

2637
2
1
00:30:45
24.05.2022

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #EdicioniInformativ#TopChannel

Rajoni - Humor Shqip

168299
597
19
00:12:25
17.01.2018

Aktrojne: Xhemal Liksala, Clirim Jusufi, Xon Luga dhe Ismail Shino Producent Haxhi Isufi Subscribe: Mos harroni te abonoheni ne kanalin tone qe te njoftoheni per cdo humor te ri qe do hidhet. Na ndiqni edhe ne: Facebook: 🤍 Twitter: 🤍

Bytirka rajoni prokuror

84427
1504
20
00:03:37
02.08.2020

Rajanigandha - ৰজনীগন্ধা | 23rd May 2022 | Episode No 121

196317
6735
57
00:20:45
23.05.2022

Click here to Subscribe to Rang TV Channel:- 🤍 Episode 121 - মহাশ্বেতা দুৱৰাই তেওঁৰ ল'ৰাজন বিচাৰি পাবনে? About Rajanigandha Your children need your presence more than your presents. There are two ways of spreading light to be the candle, or the mirror that reflects it....the story of RAJANIGANDHA'S life reflects the emotional turmoil that children face when their parents are divorced often results in helplessness, anger, confusion, sadness, guilt and self-blame. But at the end realization makes life easier and smoother.... More Useful Links : * Visit us at: 🤍 * Like us on Facebook: 🤍 * Follow us on Twitter: 🤍

Rajoni i Prishtinës "mbulohet" nga bërlloku

156
2
1
00:02:32
24.05.2022

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 #atv 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos. Follow ATV on: FB: 🤍 IG: 🤍 WEB: 🤍 Publisher: Onair Media - 🤍 All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

Rajoni i ndarë për "Open Ballkan"/ Kosova dhe Mali i Zi kritikojnë nismën - Vizion Plus

2657
14
7
00:02:08
18.05.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Prishtina dhe Podgorica edhe njëherë kanë sulmuar iniciativën “Ballkani i Hapur”, duke e konsideruar një vendim në kohë depresioni dhe vegël të Rusisë për të shtrirë ndikimin e saj në rajon.Këto qëndrime u theksuan gjatë vizitës së parë zyrtare të presidentit të Malit të Zi në Kosovë.Gjatë një konference të përbashkët për shtyp, Vjosa Osmani dhe Milo Gjukanovic nënvizuan se ccdo bashkëpunim në kuadër të procesit të Berlinit, i mjafton rajonit për të avancuar në rrugën drejt Bashkimit Evropian.VJOSA OSMANIPRESIDENTE E KOSOVES“Bashkëpunimi rajonal përkrahet në kuadër të procesit të Berlinit edhe nga vendet e G7 dhe ky është një proces që vërtet ka për qëllim të afrojë vendet tona ndërsa “Open Balkan” ka dëshmuar sidomos në muajt e fundit se do të rezultonte për hapjen e rajonit tonë ndaj ndikimit edhe më të madh të Rusisë. Ne mbajmë të njëjtin qëndrim, bashkëpunimin rajonal e shohim kyc por do ta zhvillojmë në platformat ekzistuese.”Në të njëjtën linjë është shprehur edhe presidenti i Malit të Zi, ndryshe nga kryeministri Dritan Abazovicc i cili e konsideron nismën në përputhje me procesin e Berlinit.MILO GJUKANOVIÇPRESIDENT, MALI I ZI“Ne mendojmë se “Open Balkan” është një iniciativë e cila lindi në një moment depresioni që i kishte kapluar vendet e rajonit në atë kohë, kur pritej edhe largimi i kancelares Merkel. Zotimi i qeverisë së re për të rigjallëruar procesin e Berlinit dhe rrethanat e reja të sigurisë ne Evropë kanë krijuar një moment të mirë për integrimin e Ballaknit Perëndimor. Nuk kemi nevojë që të krijojmë inciciativa të reja, por të shfrytëzojmë potencialin tonë në ato ekzistuese.”Ndërkohë, Serbia dhe Maqedonia e Veriut këmbëngulin se bashkëpunimi rajonal nuk duhet më të diskutohet por të zbatohet.Kryeministrja Ana Brnabic takoi sot në Shkup homologun e saj, Dimitar Kovacevski.Dy liderët moren pjesë në samitin ekonomik “Maqedonia 2025” ku përtej rëndësisë së thellimit të bashkëpunimit rajonal, theksuan edhe nevojën për progres në rrugën drejt Bashkimit Evropian.

ROJONI - TAPOSH FEAT. BARI SIDDIQUI : OMZ WIND OF CHANGE [ S:01 ]

2246279
19680
55
00:07:23
27.06.2017

TRACK - ROJONI TAPOSH FEAT. BARI SIDDIQUI Singer: BARI SIDDIQUI Lyrics & Tune: AZAD MIAH Re-Composition & Keys: KAUSHIK HOSSAIN TAPOSH Guitar: SANJOY DAS Sitar: PURBAYAN CHATTERJEE Flute: JALAL Cello: ARTYOM MANUKYAN Drums: TONY PARKER Bass: ANTON DAVIDYANTS Violin: ANNA RAKITA Keys: ANNA VIBE Choir: PRIYO, NAMRATA, TORI Produced by : KAUSHIK HOSSAIN TAPOSH & FARZANA MUNNY from TM PRODUCTION exclusively for GAAN BANGLA TELEVISION. All rights reserved by ONE MORE ZERO GROUP, BANGLADESH. To set this song as your caller tune: GP: Type WT space 6683072 and send to 4000 Teletalk : Type TT space 6683072 and send to 5000 Robi : Type GET space 6687470 and send to 8466 Airtel: Type CT space 6687470 and send to 3123 After two Pre-Seasons, ‘Wind of Change’ is proud to declare – Season 1! The platform is still growing to keep establishing itself as an international manifesto of cultural exchange and World-renowned musicians are now joining the revolution as seen in this Season. Supported by One More Zero Group and heralded by TM Production, the expansion aims to keep enhancing the ‘Wind of Change’ experience as it sets its sight to be the new benchmark for musical fusion globally. However, The main prerogative of ‘Wind of Change’ is to make a positive impact on the world by making music for goodwill and unity. The change is meant not just for music itself but the people and by extension the various cultures it affects. In a world full of differences and disagreements, music is an eloquent instrument to bring the people together. The idea of bringing musicians from around the world together on one stage symbolizes that the world is one through the sync of soul and achieving universal peace is not just a cliché. The creators of ‘Wind of Change’, Taposh & Munny have been working relentlessly towards fulfilling the integral goal of the project, which is ‘Music for Peace’. ‘Wind of Change’ is a dedication to standing up against injustice, inequality and all form of negative energies that try to mar our beautiful world. Muse is inspiration and Music was first conceived to bring peace to the soul and its role is to realize peace as its ultimate goal. Music has no boundaries and is the most unrestricted form of expression that exists. Thus, Wind of Change has chosen its slogan, its motto to be ‘ Music for Peace’.

RAJONI PERENDIMOR- GUIDE TURISTIKE

354
6
0
00:05:17
27.04.2020

PROJEKT KLASA 9 SHKOLLA 9-VJECARE "HILLARY CLINTON" Realizoi: Alesia Toçi

Top Channel/RT:”Ikni tani”, urdhërohet evakuimi i civilëve nga rajoni lindor ukrainas!

88015
330
31
00:01:24
18.02.2022

“Trupat ukrainase kanë marrë furnizime të bollshme armësh nga vendet perëndimore dhe janë të gatshme për të luftuar e për të marrë me forcë rajonin e Donbasit”, kryeministri i rajonit lindor ukrainas të Donjeckut, Denis Pushilin citohet nga mediat ruse të ketë bërë një deklaratë të tillë , duke theksuar gjithashtu se forcat ukrainase po presin urdhrin e presidentit Volodymir Zelensky për një ofensivë në këtë zonë “në një të ardhme të afërt”. Ushtarët e tyre janë përgatitur për betejë, por civilët në rajonet e kontrolluara nga rebelët rrezikojnë shumë, sepse mund të gjenden mes shkembimzjarrit, paralajmëroi Pushilin. Për këtë arsye, tha ai, nisur nga sot 18 shkurt, është organizuar një evakuim masiv i njerëzve drejt federatës ruse. Pushilin shtoi se kategorive më të cënueshme si fëmijët, gratë dhe të moshuarit, do t`i jepët përparësi. Zyrtarët rusë në rajonin fqinjë të Rostovit presin një fluks të evakuarish, dhe do t`u sigurojnë atyre cdo gjë që u nevojitet. Njerëzit u nxitën që të mos i injorojnë paralajmërimet dhe “të marrin vendimin e duhur”, teksa u nenvizua se lëvizja do të përkohëshme dhe mund të shpëtojë shumë jetë. Deklarata u lëshua pasi vëzhguesit e OSBE-së, të dërguar në Ukrainën Lindore për monitorimin e situatës atje, raportuan se këtë javë, ka pasur rritje të ndjeshme të tensioneve e përplasjeve. Pamje: AFP Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #RT#TopChannelNews

Gustavo - Divi rajoni, četras..

76408
649
29
00:01:44
01.02.2012

Gustavo - Divi rajoni, četras pežas

Top News - Ekzekutohet polici brenda komisariatit/ Zbulohet autori, koleg prej vitesh me viktimën

13667
59
18
00:01:01
23.05.2022

Një vrasje me armë zjarri është regjistruar mbrëmjen e kësaj të hëne në komisariatin numër 3 në Tiranë. Një konflikt banal dyshohet mes dy efektivëve ka degjeneruar deri në përdorimin e armës së shërbimit. Konkretisht Ludian Zaimi ka goditur me pistoletë në drejtim të Çaush Saliasin, ku ky i fundit fillimisht mbeti i plagosur rëndë. Në momentin kur pritej t’i nënshtrohej një ndërhyrje kirurgjikale, Saliasi humbi jetën,duke mosi mbijetuar plagëve të marra. Burime nga grupi hetimor njoftojnë se janë dëgjuar 6 të shtën, teksa në komisariat ka pasur një numër të madh efektivësh të pranishëm. Dyshohet se mes tyre ka pasur fillimisht një debat, I cili më pas degjeneroi në konflikt fizik dhe përdorimin e armës. Menjëherë pas ngjarjes në komisariat ka mbërritur dhe drejtori I Përgjithshëm I policisë së shtetit, Gledis Nano. Ludian Zaimi prej 1 viti e gjysmë ishte pjesë e policisë së shtetit, ndërsa viktima Çaush Salisi kishte rreth 20 vite. Autori Zaimi u arestua pas krimit, ndërsa po merret në pyetje nga kolegët e tij. Motivet nuk janë zbardhur plotësisht, por dyshimet janë për një konflikt të çastit mes 25-vjeçarit Zaimi dhe 55-vjeçarit Saliasi. Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Ekzekutohet#Polici#TopChannel

Gjeografi 9 Rajoni Perëndimor i Shqipërisë

81
1
0
00:03:34
25.04.2020

Rajoni Perëndimor

Районы-кварталы

22788354
163302
830
00:03:25
24.04.2018

Provided to YouTube by National Digital Aggregator LLC Районы-кварталы · Звери Районы-кварталы ℗ 2018 ООО «Национальный Цифровой Агрегатор» Released on: 2004-01-01 Auto-generated by YouTube.

Zveri-Rajoni Kvartali

408630
827
75
00:04:16
07.02.2006

A Live Video from Zveri

Energji me gaz nga Vlora, Balluku: Do furnizohet edhe rajoni

72
0
0
00:00:56
16.05.2022

Vlora do të bëhet një burim i rëndësishëm i furnizimit me energji në Shqipëri. TEC-i që do të vihet në punë dhe një terminal i lundrueshëm me gaz të lëngshëm, do të jenë impantet nga do të marrin gaz edhe vende të tjera, përmes kompanisë amerikane overgas. Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍

Duplex - Rajoni i policise (13 prill 2019)

62264
462
4
00:10:01
16.04.2019

🤍tvklan.al Emision LIVE nga Turjan Hysko

Valle autoktone nga rajoni i Prizrenit

7293
49
0
00:09:16
03.02.2019

© & ℗ Red Media & Onair Media. All Rights Reserved

Dibasho Rajoni | Tagore Song | Gargi Ghosh | Ashu Chakraborty | Rabindra Sangeet

11467
177
25
00:05:16
03.10.2018

(Dibasa Rajani Ami Jeno Kar : দিবস রজনী আমি যেন কার ) sung by Gargi Ghosh . She has been planning to do RabindraSangeet, for quite some time, finally it happened with ‘Dibasho Rajoni’, one of the soulful songs of Tagore. His songs are affectionately called Rabindra Sangeet, and cover topics from humanism, structuralism, introspection, psychology, romance, yearning, nostalgia, reflection, modernism. Tagore primarily worked with two subjects – first, the human being, the being and the becoming of that human being, and second, Nature, in all her myriad forms and colours, and of the relationship between the human being and Nature and how Nature affects the behavior and the expressions of human beings. Gargi Ghosh, an immensely talented singer. Born in a musically inclined family, Gargi took her first lesson at a very tender age from her father Sri Samar Bandyopadhyay, a disciple of Maestro Manabendra Mukhopadhyay. Later she received her valuable guidance from Sri Kalyan Sen Barat, Smt. Mandira Lahiri, Smt. Shubhra Guha & Sri Debashish Ganguly. A student of merit, in #BengaliSong, Gargi, did her masters from Rabindra Bharati University and obtained a first class in music An established singer with a background of Hindustani classical under the tutelage of Pandit Shri Ajoy Chakraborty, since 1999. Since childhood she is in love with the mesmerising lyrics & compositions of Kabiguru Rabindranath Tagore. She has been planning to do #RabindraSangeet, for quite some time, finally it happened with ‘Dibasho Rajoni’, one of the soulful songs of Tagore. Gargi Ghosh is thankful to Ashu and team for beautiful music arrangement complimenting the essence of the song. Devoleena and team for doing the video in such a short notice & lastly, she is grateful to Inreco for all the support & releasing it….Happy listening #BanglaGaan, #TagoreSong Credits – AUDIO CREDITS ORIGINAL LYRICS & COMPOSITION - RABINDRANATH TAGORE VOCAL - GARGI GHOSH MUSIC DIRECTION, PROGRAMMING & ARRANGEMENT - ASHU CHAKRABORTY KEYBOARDS PROGRAMMING - DEBASISH & ASHU (ADDITIONAL) GUITAR - ABHIRUP SHEHNAI - HAIDER RECORDING ENGINEER - SOUMEN🤍STUDIO GAANBAJNA MIXING & MASTERING - GOUTAM BASU 🤍STUDIO G7 VIDEO ## ACTOR - ABHISHEK MUKHERJEE DIRECTOR - DEVOLEENA ACHARYA DOP - CHIRANJIT NAIYA EDITOR - ANKAN CHATTERJEE PRODUCTION - SUSHANTA HALDAR,BARUN MANDAL & ADITYA ADAK. SPECIAL THANKS TO - DR.AVIJIT GHOSH DIGHA OWNLAND HOTEL & RESORTS PVT LTD. Set “Dibasho Rajoni” as your Caller Tune Airtel users dial : 5432116592377 Vodafone users dial : 53710662513 Idea users dial : 56710662513 BSNL (South & East) : SMS BT 10662513 to 56700 Stream & Download From : iTunes : 🤍 Amazon : 🤍 Saavn : 🤍 Gaana : 🤍 Hungama : 🤍 Raaga : 🤍 Wynk : 🤍 Music Label - INRECO Connect with us on : 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍

GJEOGRAFIA 11 | RAJONI JUGLINDOR: POZITA GEOGRAFIKE DHE TIPARET NATYRORE

684
7
0
00:11:14
24.04.2020

Tematika: Rajonet gjeografike të Republikës së Shqipërisë Tema: Rajoni JugLindor - Pozita gjeografike dhe tiparet natyrore Leksion Online | ©️ Alma Begaj

Tv Klan - Rajoni i Pulias do mbështesë Tiranën si kryeqytet i rinisë |Lajme - News

353
0
1
00:01:12
01.03.2022

#ErionVeliaj #BashkiaTirane Rajoni i Pulias do të mbështesë Tiranën në një sërë nismash që kanë të bëjnë me të rinjtë. Marrëveshja u firmos nga kryebashkiaku Erion Veliaj dhe përfaqësuesi i Rajonit të Pulias, Alessandro Delli Noci gjatë një pritje në Bashkinë e Tiranës. Veliaj foli për rëndësinë e fqinjësië së mirë. Erion Veliaj:Besoj fort se lidhjet tona me Italinë janë të pandalshme. Teksa flasim për situatën në Ukrainë dhe Rusi, arrijmë të kuptojmë se sa e rëndësishme është të kesh fqinj të mirë. Ne jemi pritur në Itali, jemi ndihmuar nga Italia, kemi pasur histori suksesi në Itali dhe sot, edhe të mirat materiale që vijnë nga Bashkimi Europian, siç janë fondet IPA apo fondet ndër-rajonale, me të cilat rajoni Pulias po investon në Shqipëri gjatë këtij viti të rinisë, janë shembulli i një fqinjësie të mire. Përfaqësuesi i Rajonit të Pulias, Alessandro Delli Noci u shpreh se Tirana është vlerësuar shumë gjatë këtyre viteve, sidomos në planin e angazhimeve rajonale për të rinjtë. E ndërsa Ambasadori i Italisë në Tiranë, Fabrizio Bucci falenderoi përfaqësuesin e Pulias për mbështetjen që Rajoni i tij po i jep Tiranës në vitin e rinisë. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Email: info🤍tvklan.al Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

রিমি ঝিমী পানি ঝরে || রজনী পাত্র নতুন ঝুমুর গান || rj rajoni new stage program 2021|| rajoni patra

446
12
5
00:06:47
01.10.2021

rajani patra stage program rajani patra jhumur stage program rajani patra new song rajani patra jhumar stage program rajani patra jhumur song rajani patra rajani patra jhumar song rajani patra jhumur gaan rj rajani stage program rajani patra jhumur rajani patar jhargram new stage program rajani patra jhumar gaan rajani patra new jhumur rajini patra jhumar stage program rajani patra jhumar rajini patra rajani patra stage show rajani patra new sad song rajani patra rajani patra jhumur song rajani patra new jhumur song rj rajani patra rajani patra jhumar gaan rajani patra jhumar rajani patra jhumur rajani patra new song rajani patra jhargram rajani patro jhargram rajani patra jhumur stage program rj rajani singer- rj rajani patra rajani patra all song rajani patra natun gan rajani patra new video rj rajani patra jhumar gaan rj rajani patra jhumur song rajani patra new jhumur rajani patra album song #purulia_folk#rj_rajoni#new_jhumur_stage_program

Dibaso Rajoni Ami Jeno kar (প্রথমা কাদম্বিনী)

377
21
10
00:04:12
01.11.2020

#RabandraSangit #ProthomaKadambini Song - Dibaso Rajoni Singer - Jayati Chakraborty Lyrics: দিবস রজনী, আমি যেন কার আশায় আশায় থাকি। (তাই) চমকিত মন, চকিত শ্রবণ, তৃষিত আকুল আঁখি। চঞ্চল হয়ে ঘুরিয়ে বেড়াই, সদা মনে হয় যদি দেখা পাই, "কে আসিছে" বলে চমকিয়ে চাই কাননে ডাকিলে পাখি। জাগরণে তারে না দেখিতে পাই, থাকি স্বপনের আশে, ঘুমের আড়ালে যদি ধরা দেয়, বাঁধিব স্বপনপাশে। এত ভালোবাসি, এত যারে চাই, মনে হয় না তো সে যে কাছে নাই, যেন এ বাসনা ব্যাকুল আবেগে, তাহারে আনিবে ডাকি।

Назад
Что ищут прямо сейчас на
rajoni vargas киберпанк كلمات كراش التحدي اليومي สุเราะอัลมะซัด как удалить рисунок с фетра тойота против митсубиси из москвы в петербург АКТУАЛЬНЫЕ МАГИ Контурная резка по меткам купить дом земля в краснодарском крае электронный аукцион 44 фз Продление визы в Израиле выйти из игнора нестандартный строй для гитары sanu ek pal chain na aave old version ตลาดอนุพันธ์ прохождение два полковника смешные моменты. ДИМСИ Дмитрий Гуров