Jarani jem

Jarani jem смотреть последние обновления за сегодня на .

Lule Mustafa ft. Albrim Llapqeva - Jarani jem Cover (Origjinali Flori Cocaj)

3381333
7327
440
00:03:28
12.02.2020

Kenga origjinale eshte kenduar nga Flori Cocaj Linku i kenges origjinale👇 🤍 Muzika dhe texti Ilir Berani Riorkestrim: Albrim Llapqeva Mastering: Drinor Zymberi Video: dProduction Ndalohet kopjimi i këngës dhe publikimi në kanalet tjera në Youtube. Për me shume info kontaktoni në +38349380803 Ndiqni ne Instagram Albrim Llapqeva👇🏻 🤍

Butrint Rashiti - Jarani jem Cover (Origjinali kendohet nga Flori Cocaj)

1176907
2654
69
00:04:20
05.06.2020

Butrint Rashiti - Jarani jem Cover (Origjinali kendohet nga Flori Cocaj) Origjinali: Flori Cocaj 🤍Flo Entertainment Teksti:Ilir Berani Muzika:Ilir Berani Origjinali: 🤍 #butrintrashiti#floricocaj#jaranijem

Tiron Alili & Vali Prizreni - Jarani jem Cover (Origjinali Flori Cocaj)

251180
1670
84
00:05:39
07.02.2021

Tiron Alili & Vali Prizreni - Jarani jem Cover (Origjinali Flori Cocaj) Origjinali: Flori Cocaj 🤍Flo Entertainment Teksti dhe muzika: Ilir Berani Riorkestrimi: Bekim Malsia Violine: Gazmend Berisha Kenga Origjinale 🤍 #TironAlili#ValiPrizreni#JaraniJem

FLORI COCAJ - JARANI JEM (OFFICIAL VIDEO 4K)

515030
4646
246
00:04:16
15.11.2017

Texti dhe muzika Ilir Berani Orkestrimi Ardian Kastrati Videoklip Fourinfinit Production Ndalohet kopjimi i kenges dhe publikimi ne kanale tjera ne Youtube! Texti: 1.Qe sa se kam pa, se kam pa Nuk kam lot ma, as me qa Qe sa se ma ni, se kam ni Malli lotin ma ka ngri Ref: O jaran, jarani jem A e ke pa dashnin tem Nese per mu ju bjen muhabeti Thuaj zemra ma dashni nuk gjeti O jaran jarani jem A e ke pa dashnin tem Sillja sillja muhabetin per mu Thuaj se e du, e du e du 2.Qe sa se kam pa,se kam pa Ahh pika don mem ra Qe sa se kam ni o se kam ni Don mem mbyt kjo dashni Ref: 2X Follow Facebook:🤍 Instagram:🤍 Spotify: Deezer: iTunes: Amazon: Apple: #floentertainment#baresha#jaranijem Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited! Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Flo Entertainment : © Baresha Music Network ™

Taulant Bajraliu - Jarani jem Cover (Origjinali kendohet nga Flori Cocaj)

394671
860
31
00:03:39
14.01.2020

Kenga origjinale eshte kenduar nga Flori Cocaj -Jarani jem Linku i kenges origjinale👇 🤍 Muzika dhe texti Ilir Berani Ndalohet kopjimi i këngës dhe publikimi në kanalet tjera në Youtube. Për me shume info kontaktoni në +38349380803

Flori Cocaj - Jarani Jem (version 2)

113308
777
24
00:03:59
24.12.2019

Teksti dhe muzika Ilir Berani Riorkestrim Egzon Bajraliu Video by: D Production Linku i kenges origjinale👇 🤍 Ndalohet kopjimi i këngës dhe publikimi në kanalet tjera në Youtube. Për me shume info kontaktoni në +38349380803

Ylber Osmani - Jarani jem Cover (Origjinali Flori Cocaj)

40266
167
3
00:04:04
18.05.2020

Ylber Osmani - Jarani jem Cover (Origjinali Flori Cocaj) Origjinali: Flori Cocaj 🤍Flo Entertainment  Teksti:Ilir Berani Muzika:Ilir Berani Origjinali:🤍  Menaxher dhe Sponzor: Ejup Menxhiqi Instagram: Ylber Osmani: 🤍  #jaranijem#ylberosmani#baresha

Xhela - Jarani jem Cover (Origjinali kendohet nga Flori Cocaj)

71880
297
20
00:03:23
17.03.2020

Linku i kenges origjinale👇 🤍 Teksti dhe muzika: Ilir Berani Riorkestrim : Agon Neziri Ndalohet kopjimi i këngës dhe publikimi në kanalet tjera në Youtube. Për me shume info kontaktoni në +38349380803 Connect with Xhela Abazi Instagram:⬇️ 🤍 Facebook:⬇️ 🤍

Tomas Kalaj - Jarani jem Cover (Origjinali kendohet nga Flori Cocaj)

68163
295
21
00:03:53
14.03.2020

Linku i kenges origjinale👇 🤍 Teksti dhe muzika: Ilir Berani Riorkestrim : Senad Dreshaj Kavall: Vaso Memçaj Ndalohet kopjimi i këngës dhe publikimi në kanalet tjera në Youtube. Për me shume info kontaktoni në +38349380803

Rexhep Neziraj Jarani Jem Cover 2020

25591
224
15
00:04:25
16.04.2020

Rexhep Neziraj Jarani Jem Cover 2020 Kontakt +41 79 934 48 57 Facebook Rexhep Kengtari abonieren nicht vergessen Butrint Rashiti, Duli, Mentor Kurtishi, Gazmend rama, idriz kapetani

Ezo Menic - Balada

684146
2857
98
00:08:48
26.01.2022

🤍Baresha - Smarturl.it/Baresha Stream & Download ► Video : 2A Production Prod : Durim Sadikaj Location : Black Moon Publisher : Baresha Network Fikret Dauti - Nese Pendohesh Sinan Vllasaliu - Sa shum vite Flori Cocaj - O jaran jarani jem ✔️ Did you subscribe to Ezo Menic 's Official channel? 👇🏼 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎤 Connect with Ezo Menic : Instagram ► 🤍 Facebook ► 🤍 ✔️ Connect with Baresha : Instagram ► 🤍 Facebook ► 🤍 🎧 Listen to “Baresha” playlists on YouTube ► Smarturl.it/HitetPopullore #Baresha#EzoMenic#Balada ℗ & © Baresha Network. All Rights Reserved.

Sinan Vllasaliu ft. Meda & Besnik Qaka - Kolazh (Gezuar 2021)

15542280
12894
481
00:06:18
20.11.2020

Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Produced by Emracom Orkestracioni: Nurteel & Faruki Video by MaxProduction Editing & Color Grading - SAMI LEKA Available on: Spotify: 🤍 iTunes: 🤍

Jarani Jem

2830
14
0
00:03:23
13.08.2020

Provided to YouTube by DistroKid Jarani Jem · XhelaAbazi Jarani Jem ℗ Xhela Abazi Released on: 2020-08-13 Auto-generated by YouTube.

Adnan Kamberi - Jarani Jem Cover (Origjinali Flori Cocaj)

32902
325
5
00:04:16
08.06.2020

Adnan Kamberi - Jarani Jem Cover (Origjinali Flori Cocaj) Origjinali: Flori Cocaj 🤍Flo Entertainment Teksti:Ilir Berani Muzika:Ilir Berani Origjinali: 🤍 #AdnanKamberi#FloriCocaj#Baresha

Drilon Jahdauti & FEDI Jarani jem Cover (Origjinali Flori Cocaj)

45802
358
64
00:03:57
22.05.2020

Drilon Jahdauti & FEDI Jarani jem Cover (Origjinali kendohet nga Flori Cocaj) Drilon Jahdauti FEDI Follow Facebook:🤍 Instagram:🤍 Spotify: Deezer: iTunes: Amazon: Apple: #floentertainment#baresha#jaranijem Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited! Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Flo Entertainment : © Baresha Music Network ™

Arben Bytyqi - Jarani jem Cover (Origjinali kendohet nga Flori Cocaj)

40984
162
14
00:04:37
09.03.2020

Linku i kenges origjinale👇 🤍 Muzika dhe texti Ilir Berani Riorkestim Vision records Ndalohet kopjimi i këngës dhe publikimi në kanalet tjera në Youtube. Për me shume info kontaktoni në +38349380803

Hena Lushaku - Jarani jem (Cover) 2021

55560
83
6
00:04:04
06.06.2020

▶️: 🤍 Publisher : Baresha Network Follow Baresha on... FB : 🤍 IG : 🤍 Follow Produksioni DONJETA on... FB : 🤍 #Baresha​#ProduksioniDONJETA © & ℗ Baresha Network. All rights reserved

Isuf Rashiti - Jarani Jem Cover (Origjinali Flori Cocaj)

5880
45
0
00:04:13
27.05.2020

Isuf Rashiti - Jarani Jem (Cover) (Origjinali kendohet nga Flori Cocaj) Follow Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Spotify: Deezer: iTunes: Amazon: Apple: #floentertainment#baresha#jaranijem Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited! Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Flo Entertainment : © Baresha Music Network ™ #jaranijem#isufrashiti#baresha

Sadik Krasniqi Diki - Jarani jem Cover (Origjinali kendohet nga Flori Cocaj)

7945
45
6
00:03:34
28.01.2020

Kenga origjinale eshte kenduar nga Flori Cocaj -Jarani jem Linku i kenges origjinale👇 🤍 Muzika dhe texti Ilir Berani Ndalohet kopjimi i këngës dhe publikimi në kanalet tjera në Youtube. Për me shume info kontaktoni në +38349380803

Flori Cocaj - Jarani jem (GEZUAR 2020)

69023
336
17
00:04:09
22.11.2019

Muzika & teksti ILIR BERANI Orkestroi ARDIAN KASTRATI XIXA MUSIC All rights reserved : Ilir Berani (c) Publisher: OnAir Music Inc (p) Facebook: 🤍 #muzik #popullore #shqip

Arta Bajrami - Jarani Jem

11592
28
0
00:03:59
04.09.2014

Arta Bajrami - Jarani jem from "Femer Shqiptare" Album Produced by : DON ARBAS Lyrics by : MITHAT SADIKU Follow: Bzzz Entertainment - 🤍 Arbasound - 🤍 Arta Bajrami - 🤍 Don Arbas - 🤍 All Rights Reserved ℗ & © ARBASOUND

Vjosa Emini - Jarani jem ( LIVE )

3686
19
0
00:02:35
27.10.2020

Vjosa Emini - Jarani jem LIVE Version 2020 Orkestrimi : Vedat Lushtaku Versioni origjinal : Flori Cocaj - Jarani jem

jarani jem 💙

6837
82
7
00:03:44
19.07.2020

jarani jem 💙

Loni Haklaj - Jarani jem

1698
30
3
00:00:50
31.05.2021

SABRI HAXHOLLI JARANI JEM Cover (Origjinali Flori Cocaj)

7344
98
18
00:03:21
06.07.2021

✔️ Did you subscribe to Sabri Haxholli 's Official channel? 👇🏼 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎤 Connect with Sabri Haxholli : Instagram ► 🤍 Facebook ► 🤍

Hena Lushaku Jarani jem Cover 2020

3155
24
6
00:04:04
27.05.2020

Hena Lushaku - Jarani jem ( Cover ) 2020 Muzik Shqip Cover

Arberor Bashota - Jarani jem Cover (Origjinali Flori Cocaj)

12105
97
3
00:03:47
30.01.2021

Arberor Bashota - Jarani jem Cover (Origjinali Flori Cocaj) Origjinali: Flori Cocaj 🤍Flo Entertainment Teksti:Ilir Berani Muzika:Ilir Berani Origjinali: 🤍 #ArberBashota#FloriCocaj#Baresha

Ylber Krasniqi - Jarani jem Cover (Origjinali kendohet nga Flori Cocaj)

6437
45
9
00:03:09
16.03.2020

Linku i kenges origjinale👇 🤍 Teksti dhe muzika: Ilir Berani Ndalohet kopjimi i këngës dhe publikimi në kanalet tjera në Youtube. Për me shume info kontaktoni në +38349380803

Naim Sogojeva Nimi - Jarani jem(Original song Flori Cocaj)

17072
91
8
00:03:38
01.01.2020

Kenga origjinale eshte kenduar nga Flori Cocaj -Jarani jem Linku i kenges origjinale👇 🤍 Muzika dhe texti Ilir Berani Ndalohet kopjimi i këngës dhe publikimi në kanalet tjera në Youtube. Për me shume info kontaktoni në +38349380803

Bajram Gigolli - Jarani jem

46394
51
1
00:05:30
23.07.2013

🤍 All Rights Reserved (P) & (C) Emra com

Hysi Hasani - Jarani jem cover (Origjinali kendohet nga Flori Cocaj)

6633
35
9
00:03:58
21.01.2020

Kenga origjinale eshte kenduar nga Flori Cocaj Linku i kenges origjinale👇 🤍 Muzika dhe texti Ilir Berani Ndalohet kopjimi i këngës dhe publikimi në kanalet tjera në Youtube. Për me shume info kontaktoni në +38349380803

█▬█ █ ▀█▀ jarani jem

2863
22
0
00:04:31
04.04.2020

arben sefedini o jaran jarani jem 2020 live

Kastriot Seferi & Urim Zeqaj jarani jem (cover)

1069
10
0
00:03:02
16.11.2020

Kastriot Seferi & Urim Zeqaj

Arben Krasniqi "Jarani jem"-LIVE 2020

1613
9
2
00:03:27
15.05.2020

Sint:Afrim Spona

Gazmend Kumanova (Live ne Frankfurt) Jarani Jem

138
7
00:05:29
06.04.2022

O jaran jarani jem

Shyne - Jarani jem (2007)

1541
3
0
00:01:42
19.10.2015

Shyne - drejt prej Gilanit, rrugve t'Gilanit...

Назад
Что ищут прямо сейчас на
jarani jem чабако ดาปลาทูแม่กลอง Стримы Кибератамана бой олейника как исправить картавость асмр ёлка настя чакшоп влог зимняя рыбалка кедр куб ดวงเมถุน Lharba Pro | الهربة برو সিরাজ ловить ловлю ติดถนนใหญ่ читы на гемы в бравл старсвня ณัฐณิชา krk рецепты по ГОСТу Рисуем дерево маслом учет рекламной продукции как установить кошелек трон