Elbasani

Elbasani смотреть последние обновления за сегодня на .

ELBASANI 2023, ALBANIA | 5K DRONE VIDEO

9317
82
5
00:10:42
18.03.2023

Bashkia e re e Elbasanit kufizohet në veri me bashkinë Tiranë, në lindje me bashkinë Librazhd, në jug-lindje me bashkinë Prrenjas, në jug-perëndim me bashkinë Gramsh dhe në perëndim me bashkitë Cërrik dhe Peqin. Kryeqendra e bashkisë është qyteti i Elbasanit. Sipas Censusit të vitit 2011, kjo bashki numëron 141,714 banorë, ndërsa sipas Regjistrit Civil ajo numëron një popullsi prej 205,892 banorësh dhe me densitet prej 236.11 banorë për km². Bashkia e Elbasanit ka një sipërfaqe prej 872,03 km2. Kjo bashki përbëhet nga 13 njësi administrative. Bashkia e re ka nën administrimin e saj një qytet dhe 116 fshatra. Bashkia e re e Elbasanit është një nga më të mëdhatë në Shqipëri, si dhe një nga bashkitë më komplekse për t’u administruar. Qyteti i Elbasanit, me rreth 80 mijë banorë, ka aktualisht rreth 60 për qind të popullsisë së bashkisë ndërsa pjesa tjetër është e ndarë në shumë njësi administrative, disa prej të cilave gjenden në terrene të thyera malore. Bashkia e re ka në territorin e saj një pjesë të madhe të industrisë së rëndë të Shqipërisë, përfshirë fabrikën e çelikut, atë të çimentos, ferrokromit, etj. Një pjesë e njësive administrative shtrihen përgjatë luginës së Elbasanit, por më shumë se gjysma e ish-komunave gjenden në një seri zonash malore, duke filluar nga Graceni te Labinot Mal, Gjinari e Zavalina apo ish komuna Funar. Parku kombëtar i Gjinarit në krahinën historike të Shpatit është i përshtatshëm për turizëm të natyrës dhe të kulturës. _ Subscribe 🤍GOGLA për më shumë video. _ Follow GOGLA në Instagram: 🤍 Follow GOGLA në Facebook: 🤍 Website: 🤍 _ #gogla.al #gogla #shqiperia #dji #mavicpro3 #albania2023 #dronevideo #elbasan #elbasani #elbasanidrone #elbasan2022 #infrastrukture #elbasani2023

Eglantina Toska - Elbasani i bukur (Official Video)

1013329
3394
230
00:04:37
22.06.2019

Fole Publishing - 🤍 _ Eglantina Toska - Elbasani i bukur (Official Video) _ Did you subscribe to FOLÉ's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 Video by : Max Production #Eglantina #BashkiaElbasan

Vora-Elbasani 1-1 (Golat dhe rastet e sfidës)

2428
10
0
00:04:06
27.11.2023

Vora-Elbasani 1-1 (Golat dhe rastet e sfidës)

Tv Klan - Incident në takimin Elbasani - Pogradeci | Lajme News

6755
29
5
00:01:06
26.02.2023

Takimi i Kategorisë së Dytë mes Elbasanit dhe Pogradecit është shoqëruar me incidente. Futbollistët e Pogradecit kundërshtuan gjyqtarin e ndeshje, pasi dha një 11-metërsh në favor të vendasve. Takimi që u zhvillua të dielën në “Elbasan Arena” u ndërpre për disa minuta pas tensionit që krijuan futbollistët, por që përfshinë dhe arbitrin. Loja rifilloi me goditjen e penalltisë, ndërsa në stadium mbërritën edhe forcat e FNSH-së dhe policisë për të siguruar mbarëvajtjen e ndeshjes. Ky incident vjen një ditë pas dhunës së regjistruar në Gramsh ku presidenti i klubit vendas goditi arbitrin Anxhi Lushi. Pas këtij momenti ndeshja u ndërpre, ndërsa policia shoqëroi dhe procedoi presidentin e klubit dhe babanë e tij. Një ditë më parë nuk munguan incidentet as pas takimit Tirana – Teuta ku u sulmua me sende të forta nga tifozët kryeqytetas autobusi i durrsakëve. Tv Klan #elbasani #pogradeci SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Email: info🤍tvklan.al Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Tavë kosi from Elbasan / Tavë kosi Elbasani

79195
651
51
00:18:41
16.12.2021

#Dritare #TV #DritareTV #Albania #Shqiperi Journalist Rudina Xhunga visits Elbasan and promotes its local traditional ‘tavë kosi’. Tradition turned into a brand. Abonohu tani dhe ndiz njoftimet për tu informuar ti i pari! Subscribe "Dritare TV" në YouTube: 🤍 Për më shume lajme dhe informacione kliko KËTU: 🤍​ Like faqen Dritare.net në Facebook: 🤍 Follow Dritare TV në Instagram:​ 🤍 Follow Rudina Xhunga në instagram: 🤍 Follow Rudina Xhunga në Twitter: 🤍

Kastriot Tusha - Elbasani im Elbasan (Official Video HD)

140707
655
26
00:03:43
13.05.2015

Facebook: 🤍 Video by: SWART

Top Channel/ “Përvëlohet” Elbasani! Qytetarët me shishe uji në duar, përpiqen të përballojnë vapën

675
0
0
00:01:25
14.07.2023

Elbasani, një nga qytetet që është prekur më tepër nga vala e të nxehtit afrikan, me temperatura që arrin 41 gradë Celsius. Gjithashtu me 41 gradë Celsius është shënuar edhe Berati, ndërsa në Tiranë, Fier, Lushnjë, Përmet, Tepelenë temperatura arrin 40 gradë Celsius. Në Kukës dhe Has termometri regjistron 40 gradë. Qytetarët në Elbasan që nuk kanë zgjedhur të qëndrojnë në shtëpi apo të shkojnë në plazh, shihen në rrugët e qytetit me shishe me ujë në duar. Disa prej tyre shfrytëzojnë edhe një burim me ujë të pijshëm. Kryesisht të populluar janë parqet me të moshuarit apo fëmijët që kanë zgjedhur ta kalojnë aty një pjesë të ditës. Sipas meterologes Lajda Porja, kjo valë e të nxehtit pritet të zgjasë për të paktën 3 javë. Pamje: Pa koment Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #TopChannelNews

Elbasani - Kastrioti | LIVE

3357
22
0
00:01:24
22.11.2023

Kategoria e Pare 2023/24 (Java 12)

Elbasani, projekti i ringritjes

1857
11
0
00:13:45
15.07.2023

Me objektivin Superligë, Elbasani kërkon të rikthehet sa më shpejt në elitën e futbollit shqiptar. Skuadra ka nisur përgatitjet për sezonin e ri ku me grupin janë bashkuar dhe përforcimet më të fundit. Drejtuesit kanë vetëm një objektiv, të rikthejnë dhe një herë lavdinë e disa viteve më parë kur tifozët verdhëblu gëzonin çdo sukses të skuadrës. Një mision i vështirë, por jo i pamundur! - - - A2 CNN është një kanal informativ në një partneritet ekskluziv me CNN, me seli dhe qendër kryesore të prodhimit në Tiranë. Web: 🤍 App: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Twitter: 🤍 #A2CNN A2 | CNN Exclusive News Channel Affiliate

Elbasani dhe fisi Çapja do te dalin ne Netflix, Artan Hoxha: Dokumentar per kokainen e Kolumbise

39399
218
12
00:04:16
30.03.2021

Në Netflix do të transmetohet së shpejti një dokumentar që tregon trafikun e kokainës nga një prej karteleve të Kolumbisë dhe që përfundon në Elbasan. Kjo është deklarata që ka bërë gazetari Artan Hoxha, i cili ishte i ftuar në emisionin Opinion në Tv Klan për të diskutuar për bandat e Elbasanit dhe arrestimin e Ardjan Çapjas. Hoxha ka treguar se është në dijeni për këtë dokumentar që është përgatitur për kokainën e Kolumbisë, ku përfshihet edhe Elbasanit, e specifikisht fisi Çapja. “Një nga kompanitë më të mëdha në botë për prodhimin e dokumentarëve, e cila prodhon edhe për Netflix, ka prodhuar një dokumentar sepse e kam të plotë nuk e di kur do e publikojnë, i cili fillon me kartelin e Gjirit në Kolumbi dhe mbaron në Elbasan. Dhe merret me Çapjat. Fillon me kartelin e Gjirit në Kolumbi dhe vazhdon seriali dhe vjen në Elbasan dhe do të shikosh se si e trafikojnë kokainën në Londër grupet e Elbasanit. Elbasani ka 4 grupe në konflikt me njëri-tjetrin, janë 2 me 2. Ke një grup tjetër i pestë që është më i tërhequr, është më i vjetër, është pothuajse i vjetër sa Çapjat por është i tërhequr, ka kohë që është i tërhequr, por nëse do t’i duhet të hyjë në lojë, hyn në lojë, deri tani nuk ka hyrë në lojë. Dhe grupi rival që u ka dalë Çapjave u ka dalë pas ngjarjes së 2016. Deri aty ata i kanë thyer të gjithë rivalët dhe kjo ka qenë aftësia e tyre. Te dokumentari do të shikosh edhe foton e Kryeministrit tonë me Çapjat sepse ata i kishin mbledhur dhe ka qenë një grup që ka punuar gjatë. Një nga kartelet më të mëdha, karteli i Gjirit ka pranuar që të filmojë një nga aksionet e veta për ata që organizonin dokumentarin”, u shpreh gazetari Artan Hoxha. #Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

ELBASAN, ALBANIA , REPORTAZH I DETAJUAR MBI QYTETIN E ELBASANIT 😍 🇦🇱【4K】(English Subtitles)

22998
198
29
00:30:58
04.05.2022

00:00 - Elbasani 02:07 - Emri i Qytetit 03:19 - Kalaja e Elbasanit 06:09 - Bysheku 06:42 - Kulla e Sahatit 07:49 - Kanioni i Holtes 08:19 - Ujvara e Sotires 08:56 - Kalaja e Peqinit 09:44 - Gjinari Turistik 10:16 - Liqenet e Funarit 10:51 - Ad Quintum Bradashesh 11:11 - Manastiri i Shen Joan Vladimirit 11:26 - Belshi Turistik 12:45 - Elbasan Arena 12:59 - Ndotesit e Qytetit 13:24 - Parqet e Qytetit te Elbasanit 13:25 - Parku Aqif Pasha 17:45 - Kulla e Sahatit 18:20 - Teatri Skampa 18:34 - Kostandin Kristoforidhi 19:52 - Parku Kozma Naska 20:27 - Parku Rinia Elbasan 25:53 - Tuneli tek Parku Rinia 29:48 - Mbyllja e Videos Prej disa kohësh kisha planifikuar të bëja këtë video dhe tashmë arrita ta postoj për të gjithë ndjekësit e mi e më tej. Në video jam munduar të tregoj Qytetin ashtu siç ai është me madheshtinë e tij, në këtë material flitet për historinë e Elbasanit, për emrin e tijë, për kulturën dhe traditat e Qytetit tonë. Në vazhdimë shfaqen zonat turistike që janë pjesë e padiskutueshme për sa i përket pjesës më pozitive që ka Elbasani, siç janë : Bysheku, Funari, Gjinari por edhe Belshi Turistik ,Kalaja dhe kulla e Sahatit të Peqinit ,vendbanimi Romak Ad Quintum në Bradashesh por edhe objektet e Kultit që janë pjesë mjaft e rëndësishme e historisë dhe ditëve të sotme të Qytetit. Në video preket edhe pjesa negative që për mua ishte momenti më i padëshiruar për tu vendosur në këtë Reportazh siç është dhe zona industriale, ajo e cila dëmton kaq shumë këtë Qytet të mrekullueshëm duke i zbehur ç'do ditë imazhin dhe shkëlqimin Qytetit tonë, shpresoj që një ditë ndotja të mos jetë të paktën në nivelet kaq të mëdha në natyrë, rrugë apo ambientet tona të perditëshme. Unë jam munduar me aq sa kam patur mundësi të bëj një video sa më të saktë me informacionet që më së shumti i kam shkëputur në faqet zyrtare për pjesën historike dhe besoj se ky material do të shërbejë pozitivisht për Qytetin dhe gjithashtu të jetë një material me vlerë për shikuesit Elbasanas e më gjerë. Shikim të këndshëm😍 🇦🇱 ©️ All material in this video is original, recorded and edited by me! Donate, Support the Channel : 🤍 📧 Email Contact : vajaalbert🤍yahoo.com ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ▶ Tirana : 🤍 ▶ 🤍 ▶ Italy : 🤍 ▶ Greece : 🤍 ▶ London : 🤍 ▶ Paris : 🤍 ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 💁 Instagram : 🤍 💁 Facebook : 🤍 👉🏻 Subscribe : 🤍 ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ⛔️ ATTENTION : All rights of the published videos belong to ANGJEL PRO and AV PRODUCTION, to protect these videos with copyright © ️ and in legal way. Videos from this channel can not be copied, all their violators to be prosecuted according to applicable legal provisions. ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ * This Video Vlog is Made to show the city and the environment, if you are present on this video and you don't want to be please contact me or comment on this video and i will remove you completely & immediately * #Travel #Tourist #AlbertVideomaker

ELBASANI 2022, ALBANIA | 5K DRONE VIDEO

19003
175
25
00:08:04
08.01.2022

Bashkia e re e Elbasanit kufizohet në veri me bashkinë Tiranë, në lindje me bashkinë Librazhd, në jug-lindje me bashkinë Prrenjas, në jug-perëndim me bashkinë Gramsh dhe në perëndim me bashkitë Cërrik dhe Peqin. Kryeqendra e bashkisë është qyteti i Elbasanit. Sipas Censusit të vitit 2011, kjo bashki numëron 141,714 banorë, ndërsa sipas Regjistrit Civil ajo numëron një popullsi prej 205,892 banorësh dhe me densitet prej 236.11 banorë për km². Bashkia e Elbasanit ka një sipërfaqe prej 872,03 km2. Kjo bashki përbëhet nga 13 njësi administrative. Bashkia e re ka nën administrimin e saj një qytet dhe 116 fshatra. Bashkia e re e Elbasanit është një nga më të mëdhatë në Shqipëri, si dhe një nga bashkitë më komplekse për t’u administruar. Qyteti i Elbasanit, me rreth 80 mijë banorë, ka aktualisht rreth 60 për qind të popullsisë së bashkisë ndërsa pjesa tjetër është e ndarë në shumë njësi administrative, disa prej të cilave gjenden në terrene të thyera malore. Bashkia e re ka në territorin e saj një pjesë të madhe të industrisë së rëndë të Shqipërisë, përfshirë fabrikën e çelikut, atë të çimentos, ferrokromit, etj. Një pjesë e njësive administrative shtrihen përgjatë luginës së Elbasanit, por më shumë se gjysma e ish-komunave gjenden në një seri zonash malore, duke filluar nga Graceni te Labinot Mal, Gjinari e Zavalina apo ish komuna Funar. Parku kombëtar i Gjinarit në krahinën historike të Shpatit është i përshtatshëm për turizëm të natyrës dhe të kulturës. _ Subscribe 🤍GOGLA për më shumë video. _ Follow GOGLA në Instagram: 🤍 Follow GOGLA në Facebook: 🤍 Website: 🤍 _ #gogla.al #gogla #shqiperia #dji #mavicpro2 #albania2022 #dronevideo #elbasan #elbasani #elbasanidrone #elbasan2021 #infrastrukture #elbasani2022

Top Channel/ Si duket sot Elbasani, pamjet me dron nga Dita e Verës

2822
15
3
00:00:50
14.03.2023

Mijëra qytetarë kanë vizituar sot Elbasanin në Ditën e Verës. Dita e Verës tashmë ka sjellë në Elbasan qytetarë nga zona të ndryshme të vendit, Kosova, por edhe turistë të huaj. Atmosfera festive e nisur një javë më parë kulmoi me koncertin e madh të natës së verës, ndërsa 14 marsi gjeti zgjuar që në orët e para të mëngjesit të mëdhenj e të vegjël për të festuar ardhjen e stinës së ngrohtë. Pamje: Pa koment Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #DitaeVerës#Elbasan#TopChannelNews

KF Elbasani himni

45876
268
50
00:04:05
08.11.2009

Top Channel/ Eksporte drejt Anglisë! Fermeri nga Elbasani tregon si nisi “aventura” nga një bisedë

24732
109
15
00:02:43
11.03.2023

Sami Debrova nga Elbasani, afërsisht dy dekada më parë mbeti i papunë, gjendja e rënduar ekonomike e detyroi atë të shiste ullinjtë e kriposur të familjes. Fati deshi që e gjithë sasia e ullirit të shitej brënda pak orëve. Mjaftoi vetëm kjo ditë për ta shndërruar Samiun nga konsumator ulliri, në fermer, e më pas në tregtar të ullirit të konservuar. Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Eksportet#Ulliri#TopChannelNews

Elbasani nuk "fle gjumë", kështu po festohet fitorja e kombëtares ndaj Çekisë | ABC News Albania

1078
12
1
00:01:04
12.10.2023

Per informacionet me te fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #abcnews #abcnewsalbania

Ledian Raboja -E Bukura Elbasanit (Official Video 4K)

109657
1620
112
00:03:44
11.07.2022

🤍 🤍 Instagram - 🤍 🤍 twitter 🤍 Email - Ledianraboja🤍gmail.com Instagram - 🤍 🤍 twitter 🤍 Email - Ledianraboja🤍gmail.com Ju përshëndes miqtë e mi. Duke dashur të përcjellim tek ju emocionet e muzikës tradicionale shqiptare, faqja jonë do të postojë rregullisht pjesë muzikore të tabanit të folklorit tonë. Pasioni për këngën dhe muzikën, shpërblehet nga vetë ju duke pëlqyer materialet e postuara dhe duke na mbështetur në nismën tonë artistike. Kënga e postuar ka për qëllim të nxjerrë në pah të bukurën e vendit tonë, melodinë që i këndohet shpirtit të pastër dhe me e rëndësishmja, nxjerrja në pah e origjinalitetit. Ne jemi gjithmonë këtu, për ti rikthyer buzëqeshjen shpirtit tuaj, me anë të tingujve origjinalë të folklorit shqiptar. Një pëlqim, apo një ndarje e videos nga ju, na bën të kuptojmë që puna jonë vlerësohet së tepërmi nga ju miqtë e mi. Ju falenderoj për mbështetjen e dhënë në tërë vitet e mia artistike. #Mall#bijteeshqipes#Kazili#kengaime#trevattona

Arrestime live nga Elbasani, policia shoqëron disa persona që tentojnë të futen në zonën e ndaluar

114474
562
73
00:02:14
21.04.2021

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Open#TopChannel

Dasem Elbasani, Shihni sa Ritem dhe Atmosfere ne kete Dasem te Bukur ne Elbasan

31660
77
4
00:19:24
14.01.2023

🕹 KËTO VIDEO MBROHEN NGA ANGJEL PRO ALBANIA© 🎬 ▶ Të gjitha videot në këtë kanal janë autentike të filmuara dhe edituara nga staffi ynë , për ç'do kërkesë apo informacion mund të kontaktoni në facebook në faqen tonë : 🤍 Donate : 🤍 👉🏻 Subscribe : 🤍 👉🏻Subscribe Channel 2 : 🤍 📧Email : vajaalbert🤍yahoo.com ✅Instagram 1 : 🤍 ▶ YouTube : 🤍 All material in this video is original and personally recorded and edited by : AV Production. If you want to donate outside of YouTube: 🤍 Copyright © 2021 All Rights Reserved. ⛔️KUJDES : Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë ANGJEL PRO dhe AV PRODUCTION , të cilët i mbrojnë këto video me copyright©️ dhe në rrugë ligjore. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndiqen penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi por edhe do te penalizohen me copyright ©️ #AlbertVajaProduction #DasmaShqiptare #TraditaShqiptare

Të jetosh me një gjarpër, efektivja nga Elbasani: E kam anti-stres

9448
32
3
00:02:34
28.06.2022

Të kesh për kafshë shtëpiake, një gjarpër. Mund të duket diçka e pamundur por jo për Anisën. Ajo është police, në qytetin e Elbasanit. Nëse mendoni se armët janë hobi dhe pasioni i saj, e keni gabim. Gjarpri është miku më i mirë i polices. Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍

Abaz Karakaçi: Elbasani nuk e diskuton titullin kampion, kemi kushte dhe tifozeri të shkëlqyer

575
3
1
00:01:48
08.10.2023

#oranews #kfelbasani #abazkarakaci #orasport #altinsulce #elbasani #afelbasani Shikoni emisionin e plotë ORA Sport në linkun e Youtube: 🤍 Follow Televizionin Ora News Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram 🤍 Twitter 🤍

Tavë kosi me krah pule ( Tavë Elbasani)

495487
3250
127
00:13:05
30.03.2019

•Më ndiqni në ⬇️ •Facebook: 🤍 •Instagram: 🤍 Profili im personal ⬇️ •Instagram: 🤍

Elbasani-Pogradeci, spektakël, tension dhe gola në superndeshjen e së Dytës

3241
21
2
00:01:13
26.02.2023

#oranews #elbasani #pogradeci #football Një nga ndeshjet më të rëndësishme të futbollit shqiptar këtë fundjavë, ka ndezur stadiumin "Elbasan Arena". Një penallti e akorduar në favor të vendasve ka ndezur atmosferën në fushë ku miqtë nga Pogradeci kontestuan gjatë vendimin e arbitrit. Ndeshja u ndërpre për 8 minuta ndërsa në stadium u futën edhe forcat e policisë. Përsa i përket ndeshjes, Elbasani arriti të shënonte duke kaluar bë avantazh. Kjo sfide vlen vendin e parë që siguron edhe një biletë për në Kategorinë e Parë sezonin e ardhshëm. Për më shumë lexoni në: 🤍 Follow Televizionin Ora News Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram 🤍 Twitter 🤍

Dasma Elbasani - Valle Shqiperise Mesme

154533
594
21
00:05:13
08.05.2018

✅ Per rezervime Foto-Video kontaktoni ne⤵️ Tel. +355694850770 ✅Facebook-🤍 ✅instagram - 🤍 Ndalohet kopjimi dhe shkarkimi apo ngarkimi i ketij materiali ne platforma te tjera online pa miratimin tone© Te gjitha videot qe kam ne kanalin tim jane materiale te filmuara dhe montuara nga une , per ç'do informacion kontaktoni ne +355694850770 ose ne facebook All rights are reserved © Besnik Ademi

Ilir Shaqiri - Elbasan i bukur

472677
3109
149
00:03:08
25.11.2022

Onair Media - 🤍 Teksti & muzika : Ilir Shaqiri Orkestrimi : Naim Krasniqi Ilir Shaqiri On Social Media: • FB: 🤍 • YT: 🤍 #Ilir #Shaqiri #OnairPopullore © & ℗ Ilir Shaqiri & Onair Media. All Rights Reserved

Pamje nga Elbasani 2022 🇦🇱

1320
22
1
00:12:57
15.09.2022

#Elbasani #Elbasan2022 #Albania

Pse duhet vizituar Elbasani

3186
12
2
00:02:58
25.11.2020

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Top News - Elbasani pastrohet nga ‘shpërndarësit’/ Çmontohet grupi i drogës, 45 të arrestuar

1040
8
1
00:01:33
29.06.2023

45 është numri I të arrestuarve dhe 7 të tjerë janë shpallur në kërkim, në një operacion të gjërë të Policisë së Elbasanit për goditjen e fenomenit të shpërndarjes së lëndëve narkotike. 52 urdhër-arrestet janë lëshuar nga Prokuoria pas një hetimi 3 mujor, që çoi në çmontimin e plotë të një grupi kriminal dhe goditjen pjesërisht të 3 grupeve të tjera. Drejtori I Policisë së Elbasanit, Ilir Proda ka dhënë detaje nga operacioni “Rrjeti”. “Ata kishin ndarë zonat e influencës ku ushtronin aktivitetin kriminal, 11 prej tyre kanë qenë të dënuar në fushën e lëndëve narkotike, 15 të tjerë për vepra të tjera penale. Hetimi është në vazhdim edhe për disa subjekte të tjera. Janë goditur drejtues të grupeve kriminale në këtë qytet. Mes tyre ka biznesmenë dhe persona me arsim të lartë. Kryesisht janë mbi 20 vjeç, deri në 65-vjeç. Në total u angazhuan rreth 500 punonjës policie, të cilët zbarkuan në kontrolle që prej orëve të para të mëngjesit të së enjtes në 52 banesa, e 18 lokale. Operacioni është shtrirë në Elbasan, Peqin, Cërrik, Belsh, Librazhd, Prrenjas dhe Pogradec. Përveç të arrestuarve dhe të shpallurve në kërkim, janë proceduar në gjendje të lirë 29 persona. Gjatë kontrolleve policia ka gjetur 1 kg e 311 gram kokainë, 86 gram heroinë, 1 kg kanabis, mijëra doza kokainë, heroinë, kanabis të sekuestruara gjatë hetimit, një armë zjarri, sasi municioni luftarak si një shumë monetare 51 mln lekë, 15 mijë euro dhe një sasi frangash zviceriane. Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #TopNews#Operacioni#Elbasan

Elbasani ne vitet '60

6748
26
0
00:00:36
05.09.2014

Elbasani Erit. Plane te marra me helikopter. Copyright: AQSHF

Elbasani - Ekranas 1-0

18801
20
1
00:01:05
13.07.2006

Elbasani - Ekranas 1-0

Назад
Что ищут прямо сейчас на
elbasani bajaj boxer видео рыбалка на махалки Мои видео в Яндексе влог Дубай работа с метафорой Ведущий на свадьбу Спб ситуация с ковид covid в турции 纯度 kepala ekor sydney hari ini крутые эффекты ключ от наливняка Navodnjavanje Владимир Маслов жакеты в LIME Нарезки Нео пранк на грани как фармить кристаллы в пет симулятор x Примеры скриптов соседов