Arbana osmani

Arbana osmani смотреть последние обновления за сегодня на .

Arbana Osmani, Xhemi Shehu & Rezart Aga, rrëfejnë vështirësitë e fillimeve- Ëndërrtjerrësit

227508
1062
65
00:34:17
30.01.2022

Për herë të parë, ata do të bëhen të gjithë bashkë! Çdo të diel, në orën 21:00, vjen "Ëndërrtjerrësit". Kujtime e të pathëna, pamje të patransmetuara kurrë më parë dhe një ribashkim i atyre që e kanë bërë Top Channel ekranin e të gjithë shqiptarëve. Nën moderimin e Ori Nebijaj, personazhet më të dashur të ekranit, por edhe ata që qëndrojnë pas kamerave, do të rrëfehen për 20 vitet e televizionit më të madh në vend, që përmes lajmeve e programeve, ka folur për të gjithë, me gjuhën e të vërtetës dhe ngjyrat e argëtimit. Nga vizioni i Presidentit të ndjerë, Z. Dritan Hoxha, tek transmetimet e para e deri tek prapaskenat e programeve të sotme, gjithë çfarë ka shenjuar këto 20 vite, vjen nën sytë e figurave që do të tregojnë historinë e tyre dhe përmes saj historinë e një televizioni që bëri historinë tuaj. Moderatore: Ori Nebijaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Ëndërrtjerrësit#TopChannel#TopChannel20vjet

6 Ditë pa Ermalin (49) - Arbana Osmani

1518173
5370
205
00:33:13
29.10.2015

Prodhim I Digitalb Show i perjavshem nga Ermal Mamaqi ne T (Digitalb)

BBVIP, Arbana Osmani flet për herë të parë: “Shkova në 2 të mëngjesit tek shtëpia…”- Ëndërrtjerrësit

102691
431
16
00:04:34
30.01.2022

Për herë të parë, ata do të bëhen të gjithë bashkë! Çdo të diel, në orën 21:00, vjen "Ëndërrtjerrësit". Kujtime e të pathëna, pamje të patransmetuara kurrë më parë dhe një ribashkim i atyre që e kanë bërë Top Channel ekranin e të gjithë shqiptarëve. Nën moderimin e Ori Nebijaj, personazhet më të dashur të ekranit, por edhe ata që qëndrojnë pas kamerave, do të rrëfehen për 20 vitet e televizionit më të madh në vend, që përmes lajmeve e programeve, ka folur për të gjithë, me gjuhën e të vërtetës dhe ngjyrat e argëtimit. Nga vizioni i Presidentit të ndjerë, Z. Dritan Hoxha, tek transmetimet e para e deri tek prapaskenat e programeve të sotme, gjithë çfarë ka shenjuar këto 20 vite, vjen nën sytë e figurave që do të tregojnë historinë e tyre dhe përmes saj historinë e një televizioni që bëri historinë tuaj. Moderatore: Ori Nebijaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Ëndërrtjerrësit#TopChannel#TopChannel20vjet

Stafi i bën një kamera të fshehtë Arbana Osmanit - Dua të të bëj të lumtur, 27 Qershor 2020

3425188
20879
00:12:41
27.06.2020

Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Çdo të shtunë në prime time në ekranin e "Top Channel" histori me tematika të ndryshme nga njëra-tjetra ku përfshihen: konflikti, dashuria, frymëzimi dhe situatat gazmore. Programi i cili sjellë çdo javë histori frymëzimi, të njerëzve që ia kanë dalë edhe kur e kanë pasur fatin kundër; nëna të vetme; njerëz me aftësi ndryshe, që luftojnë kundër pamundësive të tyre fizike; familje që kanë dalë nga tragjeditë, duke ia nisur nga e para; fëmijë të mbetur në udhëkryq që kanë gjetur të vetëm rrugën e duhur; njerëz që kanë prekur skamjen pa humbur dinjitetin; ata që vuajnë nga sëmundje të rënda e që megjithatë luftojnë për një ditë më shumë... “Dua të të bëj të lumtur” sjell historitë e tyre, për t’iu treguar që nuk janë vetëm dhe që të gjithë bashkë mund t’ia dalim. Web:🤍 Facebook:🤍 Instagram:🤍 Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #DuaTeTeBejTeLumtur#TopChannel

“Më shkatërronte nga nervat”, Arbana Osmani tregon pse zihej me Ermal Mamaqin!- Ëndërrtjerrësit

26181
97
4
00:05:21
30.01.2022

Për herë të parë, ata do të bëhen të gjithë bashkë! Çdo të diel, në orën 21:00, vjen "Ëndërrtjerrësit". Kujtime e të pathëna, pamje të patransmetuara kurrë më parë dhe një ribashkim i atyre që e kanë bërë Top Channel ekranin e të gjithë shqiptarëve. Nën moderimin e Ori Nebijaj, personazhet më të dashur të ekranit, por edhe ata që qëndrojnë pas kamerave, do të rrëfehen për 20 vitet e televizionit më të madh në vend, që përmes lajmeve e programeve, ka folur për të gjithë, me gjuhën e të vërtetës dhe ngjyrat e argëtimit. Nga vizioni i Presidentit të ndjerë, Z. Dritan Hoxha, tek transmetimet e para e deri tek prapaskenat e programeve të sotme, gjithë çfarë ka shenjuar këto 20 vite, vjen nën sytë e figurave që do të tregojnë historinë e tyre dhe përmes saj historinë e një televizioni që bëri historinë tuaj. Moderatore: Ori Nebijaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Ëndërrtjerrësit#TopChannel#TopChannel20vjet

“Do të të vrasim”, Arbana Osmani kujton momentin kur thërriti policinë!- Ëndërrtjerrësit

143984
626
28
00:03:38
30.01.2022

Për herë të parë, ata do të bëhen të gjithë bashkë! Çdo të diel, në orën 21:00, vjen "Ëndërrtjerrësit". Kujtime e të pathëna, pamje të patransmetuara kurrë më parë dhe një ribashkim i atyre që e kanë bërë Top Channel ekranin e të gjithë shqiptarëve. Nën moderimin e Ori Nebijaj, personazhet më të dashur të ekranit, por edhe ata që qëndrojnë pas kamerave, do të rrëfehen për 20 vitet e televizionit më të madh në vend, që përmes lajmeve e programeve, ka folur për të gjithë, me gjuhën e të vërtetës dhe ngjyrat e argëtimit. Nga vizioni i Presidentit të ndjerë, Z. Dritan Hoxha, tek transmetimet e para e deri tek prapaskenat e programeve të sotme, gjithë çfarë ka shenjuar këto 20 vite, vjen nën sytë e figurave që do të tregojnë historinë e tyre dhe përmes saj historinë e një televizioni që bëri historinë tuaj. Moderatore: Ori Nebijaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Ëndërrtjerrësit#TopChannel#TopChannel20vjet

Mësuesja e fillores surprizon Arbana Osmanin - Dua të të bëj të lumtur, 5 Qershor 2021

392851
3690
00:05:29
05.06.2021

Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Çdo të shtunë në prime time në ekranin e "Top Channel" histori me tematika të ndryshme nga njëra-tjetra ku përfshihen: konflikti, dashuria, frymëzimi dhe situatat gazmore. Programi i cili sjellë çdo javë histori frymëzimi, të njerëzve që ia kanë dalë edhe kur e kanë pasur fatin kundër; nëna të vetme; njerëz me aftësi ndryshe, që luftojnë kundër pamundësive të tyre fizike; familje që kanë dalë nga tragjeditë, duke ia nisur nga e para; fëmijë të mbetur në udhëkryq që kanë gjetur të vetëm rrugën e duhur; njerëz që kanë prekur skamjen pa humbur dinjitetin; ata që vuajnë nga sëmundje të rënda e që megjithatë luftojnë për një ditë më shumë... “Dua të të bëj të lumtur” sjell historitë e tyre, për t’iu treguar që nuk janë vetëm dhe që të gjithë bashkë mund t’ia dalim. Web:🤍 Facebook:🤍 Instagram:🤍 Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #DuaTeTeBejTeLumtur#TopChannel

Arbana Osmani me Jonida Shehun - Karriera ime në Top Channel - Nostalgji

17425
82
5
00:33:23
23.11.2021

Në një intervistë ekskluzive me Jonida Shehun në programin “Pasdite në Tch”, Arbana Osmani tregon për karrierën e saj në Top Channel. Kjo intervistë është realizuar në studio më 31 dhjetor 2016. "Nostalgji", rubrika më e re në kanalin e Top Channel Albania e cila do ju shoqërojë çdo të martë në orën 16:00, Premierë e ku do ju risjellim ndër vite prodhime të Top Channel. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Nostalgji#TopChannel

Arbana Osmani ballafaqohet me Bojken Lakon,i cili dikur i mbylli derën, ja ç’ndodhi!-Ëndërrtjerrësit

118800
457
33
00:06:07
30.01.2022

Për herë të parë, ata do të bëhen të gjithë bashkë! Çdo të diel, në orën 21:00, vjen "Ëndërrtjerrësit". Kujtime e të pathëna, pamje të patransmetuara kurrë më parë dhe një ribashkim i atyre që e kanë bërë Top Channel ekranin e të gjithë shqiptarëve. Nën moderimin e Ori Nebijaj, personazhet më të dashur të ekranit, por edhe ata që qëndrojnë pas kamerave, do të rrëfehen për 20 vitet e televizionit më të madh në vend, që përmes lajmeve e programeve, ka folur për të gjithë, me gjuhën e të vërtetës dhe ngjyrat e argëtimit. Nga vizioni i Presidentit të ndjerë, Z. Dritan Hoxha, tek transmetimet e para e deri tek prapaskenat e programeve të sotme, gjithë çfarë ka shenjuar këto 20 vite, vjen nën sytë e figurave që do të tregojnë historinë e tyre dhe përmes saj historinë e një televizioni që bëri historinë tuaj. Moderatore: Ori Nebijaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Ëndërrtjerrësit#TopChannel#TopChannel20vjet

Mesazhi i babait që përloti moderatoren Arbana Osmani - Dua të të bëj të lumtur, 27 Qershor 2020

295025
2359
00:06:23
27.06.2020

Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Çdo të shtunë në prime time në ekranin e "Top Channel" histori me tematika të ndryshme nga njëra-tjetra ku përfshihen: konflikti, dashuria, frymëzimi dhe situatat gazmore. Programi i cili sjellë çdo javë histori frymëzimi, të njerëzve që ia kanë dalë edhe kur e kanë pasur fatin kundër; nëna të vetme; njerëz me aftësi ndryshe, që luftojnë kundër pamundësive të tyre fizike; familje që kanë dalë nga tragjeditë, duke ia nisur nga e para; fëmijë të mbetur në udhëkryq që kanë gjetur të vetëm rrugën e duhur; njerëz që kanë prekur skamjen pa humbur dinjitetin; ata që vuajnë nga sëmundje të rënda e që megjithatë luftojnë për një ditë më shumë... “Dua të të bëj të lumtur” sjell historitë e tyre, për t’iu treguar që nuk janë vetëm dhe që të gjithë bashkë mund t’ia dalim. Web:🤍 Facebook:🤍 Instagram:🤍 Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #DuaTeTeBejTeLumtur#TopChannel

Arbana Osmani tregon për Open se deri kur do të vazhdojë BBV dhe personazhet që preferon

59475
382
31
00:02:58
03.01.2022

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Open#TopChannel

Humbi betejën me SËMUNDJEN e rëndë, Arbana Osmani tregon bisedën e fundit me …..

23402
86
7
00:01:16
25.06.2022

Moderatorja Arbana Osmani ndihet e pikëlluar nga ndarja nga jeta e producentes dhe regjisores Vjosa Berisha, pas një beteje disamujore me kancerin e ...

Arbana Osmani në Pop Culture

103876
400
30
00:07:40
17.02.2018

🤍

Kështu duket Arbana Osmani me barkun e rrumbullakosur

5277
13
5
00:01:03
25.05.2022

Arbana Osmani po e shijon në maksimum këtë periudhë të ëmbël. Moderatorja e njohur, e cila është në pritje të fëmijës së tretë, po shijon disa pushime pas përfundimit të “Big Brother VIP”.Në fillim, kaloi disa ditë të këndshme me dy djemtë dhe Eduart Grishaj në Maldives. Pak javë më parë, bashkë me Eduartin ata shijuan disa ditë vetëm për vetëm në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Atje i gjeti dhe ditëlindja, të cilën e festojnë të dy në të njëjtën ditë. Së fundmi, moderatorja e ka vazhduar “turin” e pushimeve në Mykonos. Arbana ka ndarë disa foto të ëmbla me fëmijët.

Arbana Osmani çon stafin e saj në Dubai - Dua të të bëj të lumtur, 5 Qershor 2021

41716
212
00:04:44
05.06.2021

Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Çdo të shtunë në prime time në ekranin e "Top Channel" histori me tematika të ndryshme nga njëra-tjetra ku përfshihen: konflikti, dashuria, frymëzimi dhe situatat gazmore. Programi i cili sjellë çdo javë histori frymëzimi, të njerëzve që ia kanë dalë edhe kur e kanë pasur fatin kundër; nëna të vetme; njerëz me aftësi ndryshe, që luftojnë kundër pamundësive të tyre fizike; familje që kanë dalë nga tragjeditë, duke ia nisur nga e para; fëmijë të mbetur në udhëkryq që kanë gjetur të vetëm rrugën e duhur; njerëz që kanë prekur skamjen pa humbur dinjitetin; ata që vuajnë nga sëmundje të rënda e që megjithatë luftojnë për një ditë më shumë... “Dua të të bëj të lumtur” sjell historitë e tyre, për t’iu treguar që nuk janë vetëm dhe që të gjithë bashkë mund t’ia dalim. Web:🤍 Facebook:🤍 Instagram:🤍 Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #DuaTeTeBejTeLumtur#TopChannel

Receta nga Arbana Osmani - Mëngjes tradicional me suxhuk EHW

70678
614
0
00:01:00
11.12.2020

Për të përgatitur recetën '' Mëngjes tradicional me suxhuk EHW ' duhet të ndiqni hap pas hapi të gjithë realizimin e saj! Receta: Përbërësit e nevojshëm: - Vezë - Suxhuk EHW - Djathë i bardhë - Kos - Domate - Gjalp - Kripë dhe Piper Përgatitja: Nisim të presim suxhukun EHW dhe domatet. Në tiganin e vendosur në zjarr, hedhim gjalp dhe nisim të skuqim suxhukun EHW, shtojmë vezët, erëzat, djathin e bardhë dhe domatet. Më pas shtojmë kosin. Receta nga Arbana Osmani :) Zgjidhni Cilësinë! 👏

Receta nga Arbana Osmani - Quiche me proshute EHW

51878
443
0
00:01:29
16.09.2020

EHW - Zgjidhni Cilësinë Social Media Marketing Videos by Digital Creative 🤍digitalcreative.al

Top News-Arbana Osmani i habit të gjithë / Bëhet pjesë e shtëpisë më të madhe Big Brother

164466
654
15
00:01:06
01.11.2021

Këtë javë në “Big Brother VIP”, me rastin e festet se “Halloween”, prova e javës është sa e pazakontë aq dhe argëtuese. Në shtëpi ka vazhdimisht ndodhi të çuditshme, por banorët nuk duhet të reagojnë. Persona të maskuar, zhurma të çuditshme, i kanë shoqëruar ata këto ditë, por ndonëse konkurrentët i kanë parë e dëgjuar, ata janë përpjekur të mos i komentojnë me njëri-tjetrin e të bëjnë të tjera reagime, duke shkaktuar momente gazmore. Mirëpo, veç personave të maskuar, në shtëpi është futur edhe moderatorja Arbana Osmani. Videon ‘funny’ e ka shpërndarë shoqja e saj, Xhemi Shehu, ku shihet Arbana që ecën në dhomën e ndjenjies, duke konsumuar ushqimin e banorëve. Krahas videos, Xhemi shkruan me humor “Mirë që s’i flet, por i ha dhe bukën”. Per herë të parë, si asnjëherë tjetër, nuk e shohin moderatoren në studio nga ekrani, por në të njëjtën shtëpi me ta, pa mundur t’i flasin dhe ta përshëndesin. Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Arbana#BBVIP#TopChannel

Top News - Surpriza e bëri të lumtur/ Arbana Osmani, në shtëpinë të panjohurit

18830
227
31
00:02:15
02.01.2021

Moderatorja e njohur Arbana Osmani ka vendosur që në rrjetet e saj sociale të bënte një lojë. Ajo kishte vendosur të gatuante gjelin me përshesh dhe këtë pjatë ta ndante me dikë për këtë fundvit. Mes gjithë mesazheve, Arbana kishte përzgjedhur Irakliun, i cili jetonte i vetëm. Njëra prej vajzave të tij, kishte kërkuar nga Arbana ta bënte të lumtur dhe moderatorja e ka vizituar së bashku me partnerin e saj Eduart Grishaj. Gjatë darkës ata kanë biseduar, Irakliu ka rrëfyer historinë e tij dhe moderatorja është përlotur. Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Surpriza#TopChannel

Stafi përgatit kamer të fshehtë regjisorit, Eduart Grishaj - Dua të të bëj të lumtur, 5 Qershor 2021

531352
3807
00:06:35
05.06.2021

Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Çdo të shtunë në prime time në ekranin e "Top Channel" histori me tematika të ndryshme nga njëra-tjetra ku përfshihen: konflikti, dashuria, frymëzimi dhe situatat gazmore. Programi i cili sjellë çdo javë histori frymëzimi, të njerëzve që ia kanë dalë edhe kur e kanë pasur fatin kundër; nëna të vetme; njerëz me aftësi ndryshe, që luftojnë kundër pamundësive të tyre fizike; familje që kanë dalë nga tragjeditë, duke ia nisur nga e para; fëmijë të mbetur në udhëkryq që kanë gjetur të vetëm rrugën e duhur; njerëz që kanë prekur skamjen pa humbur dinjitetin; ata që vuajnë nga sëmundje të rënda e që megjithatë luftojnë për një ditë më shumë... “Dua të të bëj të lumtur” sjell historitë e tyre, për t’iu treguar që nuk janë vetëm dhe që të gjithë bashkë mund t’ia dalim. Web:🤍 Facebook:🤍 Instagram:🤍 Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #DuaTeTeBejTeLumtur#TopChannel

U kap “mat” duke TRADHTUAR burrin, Arbana Osmani reagon e traumatizuar

43490
170
23
00:01:23
01.06.2022

Pas një muaji mjaft aktiv me pushime, Arbana Osmani ka gjetur kohë edhe për ndjekësit e saj të shumtë dhe ka zhvilluar një bisedë më to në rrjetet sociale.

Wake Up/ Arbana Osmani dhe Edi Rama personazhet më të ndjekur në mediat sociale

1392
4
1
00:17:05
13.01.2022

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Ermal Kelliçi (redaktor), Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp#TopChannel

Trileqe nga Arbana Osmani

16948
144
4
00:02:19
24.03.2022

Recete nga Arbana Osmani - embelsira e rradhes qe gatuan eshte Trileqe

Cheesecake me qershi - Recete nga Arbana Osmani

2396
25
4
00:02:44
18.06.2022

Cheesecake recete nga Arbana Osmani Si te gatuajme cheesecake me qershi nga Arbana Osmani #arbanaosmani #receta #cheesecake

Arbana Osmani - Big Brother programi im më I rëndësishëm - Nostalgji

4429
27
4
00:02:02
23.11.2021

Në një intervistë ekskluzive me Jonida Shehun në programin “Pasdite në Tch”, Arbana Osmani tregon për karrierën e saj në Top Channel. Kjo intervistë është realizuar në studio më 31 dhjetor 2016. "Nostalgji", rubrika më e re në kanalin e Top Channel Albania e cila do ju shoqërojë çdo të martë në orën 16:00, Premierë e ku do ju risjellim ndër vite prodhime të Top Channel. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Nostalgji#TopChannel

Top News - Bëhen me djalë/ Arbana Osmani e Eduart Grishaj

115947
873
93
00:00:38
19.10.2020

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi; Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj u bënë prindër të një djali këtë të hënë. Ishte Eduarti ai që e dha lajmin, përmes një postimi në rrjetin social Instagram. Grishaj ndau një foto për ndjekësit, ku shfaqet duke mbajtur djalin e tij në krahë: “Lindi Dielli’, shkruan ai. Moderatorja e njohur e Top Channel, Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj janë prej kohësh në lidhje. Ky është fëmija i dytë për Arbanën, që ka edhe një djalë 7 vjeçar nga martesa e parë, ndërsa Eduarti është bërë baba për herë të parë. Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ArbanaOsmani#EduartGrishaj#TopChannel

Dua të të bëj të Lumtur - Gjyshërit surprize Arbanës

284132
1552
00:45:42
25.05.2019

Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍

Arbana Osmani me familje ne shtepine e tyre ne Boge

31995
270
15
00:02:15
05.06.2022

Arbana Osmani me familje ne shtepine e tyre ne Boge

Policia mbërrin në Top Channel, çfarë po ndodh në studio? - Dua të të bëj të lumtur, 17 Prill 2021

432986
3196
00:01:42
17.04.2021

Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Çdo të shtunë në prime time në ekranin e "Top Channel" histori me tematika të ndryshme nga njëra-tjetra ku përfshihen: konflikti, dashuria, frymëzimi dhe situatat gazmore. Programi i cili sjellë çdo javë histori frymëzimi, të njerëzve që ia kanë dalë edhe kur e kanë pasur fatin kundër; nëna të vetme; njerëz me aftësi ndryshe, që luftojnë kundër pamundësive të tyre fizike; familje që kanë dalë nga tragjeditë, duke ia nisur nga e para; fëmijë të mbetur në udhëkryq që kanë gjetur të vetëm rrugën e duhur; njerëz që kanë prekur skamjen pa humbur dinjitetin; ata që vuajnë nga sëmundje të rënda e që megjithatë luftojnë për një ditë më shumë... “Dua të të bëj të lumtur” sjell historitë e tyre, për t’iu treguar që nuk janë vetëm dhe që të gjithë bashkë mund t’ia dalim. Web:🤍 Facebook:🤍 Instagram:🤍 Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #DuaTeTeBejTeLumtur#TopChannel

Arbana Osmani

925
13
1
00:00:32
25.06.2022

Goca & Gra/ Çfarë bën Arbana Osmani, kur mbaron Big Brother Vip? E tregon Balina

14370
43
4
00:01:44
27.11.2021

“Goca dhe Gra”, programi më i ri, që do të bëjë bashkë Fatma Haxhialiun, Olesia Leçon, Krista Merkoçin dhe Tea Trifonin. Një Talk Show mbi çështje të mprehta e tema që i flasim të gjithë, parë nga një këndvështrim ndryshe, prej muajit shtator, në ekranin e Top Channel! Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #GocadheGra #TopChannel

Wake Up/ Aktorja Odisela Balla: Si reagoi Arbana Osmani kur e imitova në Portokalli

1238
13
1
00:03:27
26.10.2021

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Ermal Kelliçi (redaktor), Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp#TopChannel

I dha fund martesës - Arbana Osmani zbulon raportin me ish-Vjehrrën Dhe si ajo …

9002
31
2
00:01:28
26.06.2022

Teksa fliste për lidhjen e ngushtë me ata, Osmani u ndal në një moment të fliste për ish-vjehrrën dhe ish-vjehrrin e saj.

Arbana Osmani - Receta e tortës që pergaditi për ditëlindjen e djalit! - Cake Recipe - BBV

21658
252
11
00:04:02
10.03.2022

Arbana gatuan ne Shtepi - Receta Gatimi nga Arbana Osmani BBV

Del arsyeja e n.darjes së Arbana Osmanit nga ish burri! Kush i njohu, pse jetuan në EIbasan dhe …

338919
1192
39
00:05:21
21.11.2021

Sipas disa mediave, ajo dhe bashkëshorti i saj me profesion financier, Ardit Kero, janë div orcuar. Kujtojmë këtu se, Arbana dhe bashkëshorti i saj kanë pasur një lidhje të gjatë dhe së bashku kanë edhe një djalë, i cili quhet Jon.

Receta nga Arbana Osmani - Fileto pule EHW me krem kungujsh.

41640
427
0
00:01:21
02.12.2020

Për të përgatitur recetën 'Fileto pule EHW me krem kungujsh' duhet të ndiqni hap pas hapi të gjithë realizimin e saj! Receta: Përbërësit e nevojshëm: - Fileto Pule EHW 200g - 300g -2 Kunguj jeshil - 1 Presh - Borzilok - Vaj ulliri - Kripë - Verë e bardhë - Miell - Piper Përgatitja: Nisim të presim kungujt dhe preshin, më pas i vendosim për t'i skuqur. Pas skuqjes i shtojmë pak ujë dhe panna. I perziejmë dhe i bluajmë në blender. Presim Fileton e pulës EHW, e lyejmë me miell, i shtojmë piper dhe i vendosim për ti skuqur ne tigan. Pas skuqjes i hedhim verë të bardhë, pasi të skuqen marrim kremin e përgatitur me kungujt dhe preshin dhe i bashkojmë me filetot e pulës. Së bashku i lëmë në zjarr me temperaturë të ulët. Receta nga Arbana Osmani :) Zgjidhni Cilësinë! 👏

Tiramisu pa veze nga Arbana Osmani

5763
46
1
00:03:33
25.03.2022

#arbanaosmani #tiramisu

Назад
Что ищут прямо сейчас на
arbana osmani เวทีมวยรังสิต HOLA антистресс сквиши очивка Кайрат Нуртас развод ванкувер калгари ставки радиатор для vrm depraved обзор ChuzoyM краска для батарей formula 1 rules алексей бо самая сложная очивка Некоглай рассказал свой СЕКРЕТ мастер обедов в пубг мобайл уплотнительные кольца в трубах skolan safe как начать стримить pubgmobile лазер для дискотек