Fifi nxjerr mallin me shtëpinë dhe banorët - Big Brother Albania Vip

211404
1108
25.01.2022
Big Brother Albania - Top Channel

Big Brother Albania - Top Channel

331091313
196000
4672
06.03.2017
AL
Описание видео:

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍bit.ly/2Y15KwK For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍bit.ly/2FglWTs Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍bit.ly/2uaYG2U Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍bit.ly/2TJndeH #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Кадры из видео
Fifi nxjerr mallin me shtëpinë dhe banorët - Big Brother Albania Vip
Fifi nxjerr mallin me shtëpinë dhe banorët - Big Brother Albania Vip
Fifi nxjerr mallin me shtëpinë dhe banorët - Big Brother Albania Vip
Fifi nxjerr mallin me shtëpinë dhe banorët - Big Brother Albania Vip
Тэги из видео
Комментарии пользователей:

Еще ни кто не оставлял комментариев...

Что ищут прямо сейчас
بيمو للشروحات Студенты челлендж Kalash Criminel Александриский моияк Термометр для тела денежные талисманы своими руками urban rivals k Юлдуз хайрер спейс интервью поляковой новый незер святой праздник крещение anakin skywalker origem تطورات العملية العسكرية الروسية образ жизни миллионера anabela обучение инстаграм хускварна украина мошенник брауде бустер турнир форза хорайзон
Похожие видео
25.01.2022
Kë duan në finale? Banorët zgjedhin nga 3 konkurentë - Big Brother Albania Vip

Kë duan në finale? Banorët zgjedhin nga 3 konkurentë - Big Brother Albania Vip

25.01.2022
Dëmtoi mobiljet në shtëpi, Beniada 'dënohet' nga

Dëmtoi mobiljet në shtëpi, Beniada 'dënohet' nga "Vëllai i Madh" - Big Brother Albania Vip

28.12.2021
Surpriza e madhe për Beatrix, ndjek vëllanë teksa këndon - Big Brother Albania Vip

Surpriza e madhe për Beatrix, ndjek vëllanë teksa këndon - Big Brother Albania Vip

28.01.2022
Einxhel rrëzohet dhe thyen krahun/Banorët nuk e besojnë - Big Brother Albania Vip

Einxhel rrëzohet dhe thyen krahun/Banorët nuk e besojnë - Big Brother Albania Vip

25.01.2022

"Mos rri shtrirë si majmun"/ Fifi surprizon Monikën - Big Brother Albania Vip

09.10.2021
Fifi këndon teksa banorët bëjnë punët e shtëpisë - Big Brother Albania Vip

Fifi këndon teksa banorët bëjnë punët e shtëpisë - Big Brother Albania Vip

25.11.2021
Fifi përpara se të largohet i tregon Beatrix se ku ka fshehur cigaret - Big Brother Albania Vip

Fifi përpara se të largohet i tregon Beatrix se ku ka fshehur cigaret - Big Brother Albania Vip

15.11.2021
Fifi flet për debatin me Ilirin: Po bëja shaka - Big Brother Albania Vip

Fifi flet për debatin me Ilirin: Po bëja shaka - Big Brother Albania Vip

06.11.2021
Fifi këndon,

Fifi këndon, "vajzat" e shoqërojnë me koreografi - Big Brother Albania Vip

23.10.2021
Takimi më romantik, i ndodhur live në Big Brother - Big Brother Albania Vip

Takimi më romantik, i ndodhur live në Big Brother - Big Brother Albania Vip

02.01.2022
Fifi përshëndet Monikën dhe Donaldin - Big Brother Albania Vip

Fifi përshëndet Monikën dhe Donaldin - Big Brother Albania Vip

01.11.2021

"Tërbohen" banorët, Klajdi dhe Bruno e ndezin shtëpinë e "Vëllait të Madh" - Big Brother Albania Vip

27.01.2022
Arjola zgjedh Ilirin dhe i plas tortën në fytyrë - Big Brother Albania Vip

Arjola zgjedh Ilirin dhe i plas tortën në fytyrë - Big Brother Albania Vip

16.01.2022
Fifi rrëfen mes lotësh: Marrëdhënia me Granitin & rikthimin në BBVIP | | Fan Club, 16 Janar

Fifi rrëfen mes lotësh: Marrëdhënia me Granitin & rikthimin në BBVIP | | Fan Club, 16 Janar

25.01.2022
Miqësia e ngushtë me Fifin, Monika përlotet nga klipi - Big Brother Albania Vip

Miqësia e ngushtë me Fifin, Monika përlotet nga klipi - Big Brother Albania Vip

25.11.2021
Të përlotur, banorët përshëndeten me Fifin - Big Brother Albania Vip

Të përlotur, banorët përshëndeten me Fifin - Big Brother Albania Vip