"Çfarë ke që bën ashtu?"/ Arjola debaton me Monikën për buxhetin - Big Brother Albania Vip

59766
147
26.01.2022
Big Brother Albania - Top Channel

Big Brother Albania - Top Channel

331091313
196000
4672
06.03.2017
AL
Описание видео:

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍bit.ly/2Y15KwK For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍bit.ly/2FglWTs Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍bit.ly/2uaYG2U Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍bit.ly/2TJndeH #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Кадры из видео
Тэги из видео
Комментарии пользователей:

Еще ни кто не оставлял комментариев...

Что ищут прямо сейчас
อาหารสัตว์ มีชีวิต american idol week 4 лпш моланг и пиу пиу область определения функции по графику american idol lionel richie казино вулкан делюкс rajah pemanggil Пряный кофе ВДВ риелтор в испании хитрости препараты назначаемые при простатите افلام اثارة Али Абу Халид ПСИХОЛОГ РАССКАЗЫВАЕТ КАК ПРИНИМАТЬ И ПРОЩАТЬ СИТУАЦИИ дарья пынзарь Черная магия Ручка снайперська гвинтівка С КЕМ РАЗГОВАРИВАЕТ ПОПУГАЙ миа бойка что делать не включаться приложения
Похожие видео
08.02.2022
Beniada mes dy

Beniada mes dy "zjarresh": Nuk jam e zhgënjyer por... - Big Brother Albania Vip

06.11.2021
Fifi këndon,

Fifi këndon, "vajzat" e shoqërojnë me koreografi - Big Brother Albania Vip

01.03.2022
“Një sinjal i tillë do ndryshonte shumë gjëra”Einxhel flet për Donaldin-Post Big Brother Albania Vip

“Një sinjal i tillë do ndryshonte shumë gjëra”Einxhel flet për Donaldin-Post Big Brother Albania Vip

04.01.2022
Opinionistët komentojnë mardhënien mes Donaldit dhe Beatrix - Big Brother Albania Vip

Opinionistët komentojnë mardhënien mes Donaldit dhe Beatrix - Big Brother Albania Vip

03.05.2022
3 May 2022

3 May 2022

26.12.2021
Monika imiton Sabianin/Banorët qeshin me të madhe - Big Brother Albania Vip

Monika imiton Sabianin/Banorët qeshin me të madhe - Big Brother Albania Vip

13.12.2021
Konkursi i Muzikës/Performanca e Antonelës - Big Brother Albania Vip

Konkursi i Muzikës/Performanca e Antonelës - Big Brother Albania Vip

03.02.2022

"Je e pakujdesshme", Arjola debaton me Monikën - Big Brother Albania Vip

26.01.2022

"Më habiti dashuria ndaj Donaldit"/Arjola e zhgënjyer pas surprizës së Fifit-Big Brother Albania Vip

08.02.2022

"Ambasadore e Paqes", Iliri komenton sjelljen e Beniadës - Big Brother Albania Vip

28.01.2022
Momente të ëmbla mes Ilirit dhe Monikës - Big Brother Albania Vip

Momente të ëmbla mes Ilirit dhe Monikës - Big Brother Albania Vip

14.01.2022

"Ta haj buzën"/Donaldi-Beatrixës - Big Brother Albania Vip

28.01.2022
Beatrix Ramosaj - Faj

Beatrix Ramosaj - Faj

01.03.2022
“S'besoja në atë lidhje”Balina flet për raportin mes Donaldit e Beatrix-Post Big Brother Albania Vip

“S'besoja në atë lidhje”Balina flet për raportin mes Donaldit e Beatrix-Post Big Brother Albania Vip

19.02.2022
Më në fund, Beatrix vjen të takojë Donaldin - Big Brother Albania Vip

Më në fund, Beatrix vjen të takojë Donaldin - Big Brother Albania Vip

31.10.2021
Një mbrëmje e qetë/Fifi dhe Graniti këndojnë - Big Brother Albania Vip

Një mbrëmje e qetë/Fifi dhe Graniti këndojnë - Big Brother Albania Vip

26.01.2022
Donaldi i dënuar të thotë vetëm

Donaldi i dënuar të thotë vetëm "PO", Monika i kërkon një puthje në buzë - Big Brother Albania Vip