Einxhel flet e revoltuar për Monikën - Big Brother Albania Vip

66017
244
26.01.2022
Big Brother Albania - Top Channel

Big Brother Albania - Top Channel

331091313
196000
4672
06.03.2017
AL
Описание видео:

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍bit.ly/2Y15KwK For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍bit.ly/2FglWTs Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍bit.ly/2uaYG2U Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍bit.ly/2TJndeH #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Кадры из видео
Einxhel flet e revoltuar për Monikën - Big Brother Albania Vip
Einxhel flet e revoltuar për Monikën - Big Brother Albania Vip
Einxhel flet e revoltuar për Monikën - Big Brother Albania Vip
Einxhel flet e revoltuar për Monikën - Big Brother Albania Vip
Тэги из видео
Комментарии пользователей:

Еще ни кто не оставлял комментариев...

Что ищут прямо сейчас
Что ПЫТАЛИСЬ СКРЫТЬ от нас гибкий битодержатель в реальном применении на шуруповёрте громовы авиакатастрофа anees music video ฆ่าเสี่ยโกศล Должностные обязанности рецепт тыква запеченная шум писка мышей ринат ахметов andy peru топовый пак пнг вырезок andy luke Таджик в midi кто такая яэ мико автопробег в севастополе andy gameplay bugs de fivem игроки сервера объединились против меня رمز جی تی ای وی برای کامپیوتر
Похожие видео
26.01.2022
Donaldi lyen Beniaden me torte - Big Brother Albania Vip

Donaldi lyen Beniaden me torte - Big Brother Albania Vip

04.01.2022
Einxhel sheh mesazhin nga motra e Dj DAGZ - Big Brother Albania Vip

Einxhel sheh mesazhin nga motra e Dj DAGZ - Big Brother Albania Vip

21.04.2022
Wake Up/ Aktorja: E nisa me treshen e fuqishme, Argjira Spanca, Fjoraba Ponari e Einxhel Shkira

Wake Up/ Aktorja: E nisa me treshen e fuqishme, Argjira Spanca, Fjoraba Ponari e Einxhel Shkira

28.01.2022
U kujdesën për Einxhel, Dagz ka dy fjalë për banorët - Big Brother Albania Vip

U kujdesën për Einxhel, Dagz ka dy fjalë për banorët - Big Brother Albania Vip

18.12.2021

"E dija që ishte provokim"/Beniada dhe Einxhel diskutojnë nominimin - Big Brother Albania Vip

25.01.2022
Publiku vendosi/ 4 banorët më të preferuar janë... - Big Brother Albania Vip

Publiku vendosi/ 4 banorët më të preferuar janë... - Big Brother Albania Vip

11.02.2022

"Nuk di të tradhëtoj", Iliri debaton me Monikën - Big Brother Albania Vip

10.01.2022
“Jam e lumtur që të kam njohur” Einxhel i drejtohet Dj DAGZ - Big Brother Albania Vip

“Jam e lumtur që të kam njohur” Einxhel i drejtohet Dj DAGZ - Big Brother Albania Vip

28.01.2022
Tani dhe Iliri krijojnë koreografinë banorët kërcejnë - Big Brother Albania Vip

Tani dhe Iliri krijojnë koreografinë banorët kërcejnë - Big Brother Albania Vip

26.01.2022

"Ti nuk thua atë që mendon"/Arjola për Ilirin - Big Brother Albania Vip

01.02.2022
Si e kanë pritur banorët rikthimin e Einxhel në shtëpi? - Big Brother Albania Vip

Si e kanë pritur banorët rikthimin e Einxhel në shtëpi? - Big Brother Albania Vip

28.01.2022
Banorët informohen për gjendjen e Einxhel - Big Brother Albania Vip

Banorët informohen për gjendjen e Einxhel - Big Brother Albania Vip

28.01.2022
Donaldi kujdeset për Einxhelin - Big Brother Albania Vip

Donaldi kujdeset për Einxhelin - Big Brother Albania Vip

04.02.2022
“Jam lënduar” Donaldi flet për debatin me Einxhel - Big Brother Albania Vip

“Jam lënduar” Donaldi flet për debatin me Einxhel - Big Brother Albania Vip

04.02.2022
Monika për Arjolën dhe Einxhel: “E di që ishin shaka” - Big Brother Albania Vip

Monika për Arjolën dhe Einxhel: “E di që ishin shaka” - Big Brother Albania Vip

28.01.2022

"Nuk e morëm seriozisht", banorët tregojnë për aksidentin e Einxhel - Big Brother Albania Vip