Egzona e përlotur/Donaldi dhe Arjola e ngushëllojnë - Big Brother Albania Vip

48695
233
26.01.2022
Big Brother Albania - Top Channel

Big Brother Albania - Top Channel

331048045
196000
4672
06.03.2017
AL
Описание видео:

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍bit.ly/2Y15KwK For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍bit.ly/2FglWTs Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍bit.ly/2uaYG2U Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍bit.ly/2TJndeH #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Кадры из видео
Egzona e përlotur/Donaldi dhe Arjola e ngushëllojnë - Big Brother Albania Vip
Egzona e përlotur/Donaldi dhe Arjola e ngushëllojnë - Big Brother Albania Vip
Egzona e përlotur/Donaldi dhe Arjola e ngushëllojnë - Big Brother Albania Vip
Egzona e përlotur/Donaldi dhe Arjola e ngushëllojnë - Big Brother Albania Vip
Тэги из видео
Комментарии пользователей:

Еще ни кто не оставлял комментариев...

Что ищут прямо сейчас
как повысить фпс в codm как открыть окно в premiere pro цветок бальзамин cyberika hack россия узбекистан граница когда открывается МУШКА ОПАРЫШ ИЛИ ЧЕРНОБЫЛЬНИК секреты Алины Ullu upcoming web series Андроиде ركلات идеизаобзавеждане басф Improvised Explosive Device MI Cloud кризис блогеров mon fakira lokoband Чарльтон тренер АПЛ wordpress login page plugin Сибирь в дыму ทหารอุ้มไปซ้อม
Похожие видео
26.01.2022

"Është mërzitur mami për sekretin"/Egzona përlotet - Big Brother Albania Vip

10.12.2021
“Ke përdorur fjalitë e mia” Arjola i drejtohet Donaldit - Big Brother Albania Vip

“Ke përdorur fjalitë e mia” Arjola i drejtohet Donaldit - Big Brother Albania Vip

31.01.2022
Donaldi fiton kundër Arjolës - Big Brother Albania Vip

Donaldi fiton kundër Arjolës - Big Brother Albania Vip

12.02.2022
Donaldi me Ilirin ngacmojnë Beniadën - Big Brother Albania Vip

Donaldi me Ilirin ngacmojnë Beniadën - Big Brother Albania Vip

28.01.2022
Egzona apo Tani? Ja cili është i eleminuari i sotëm - Big Brother Albania Vip

Egzona apo Tani? Ja cili është i eleminuari i sotëm - Big Brother Albania Vip

23.01.2022
Egzona godet Donaldin - Big Brother Albania Vip

Egzona godet Donaldin - Big Brother Albania Vip

25.01.2022

"Më duket se je 5"/Egzona dhe Donaldi aludojnë sekretet - Big Brother Albania Vip

14.12.2021

"Vetëm lyhet dhe puthet", Beatrix debaton me Arjolën - Big Brother Albania Vip

22.05.2022
Romeo Veshaj

Romeo Veshaj

21.01.2022
Donaldi nuk ndihet mirë, Egzona kujdeset për të - Big Brother Albania Vip

Donaldi nuk ndihet mirë, Egzona kujdeset për të - Big Brother Albania Vip

01.03.2022
Semi flet për raportin e saj me Donaldin brenda shtëpisë - Post Big Brother Albania Vip

Semi flet për raportin e saj me Donaldin brenda shtëpisë - Post Big Brother Albania Vip

11.02.2022

"Kush shkon në finale?"/ Ish-banorët bëjnë parashikimet e tyre - Big Brother Albania Vip

12.02.2022

"Dagz tipi që mami ëndërron"/Einxhel bisedon me ish banorët - Big Brother Albania

12.02.2022
Donaldi - Ilirit:

Donaldi - Ilirit: "Sa vajte pa ashtu?" - Big Brother Albania Vip

03.12.2021
Me doreza boksi,

Me doreza boksi, "Big Mama" bëhet pjesë e shtëpisë - Big Brother Albania Vip

12.02.2022

"Sa më ke munguar vëlla"/Përqafimi Ilir-Sabian - Big Brother Albania Vip

01.03.2022
Egzona tregon çfarë raporti ka me Donaldin - Post Big Brother Albania Vip

Egzona tregon çfarë raporti ka me Donaldin - Post Big Brother Albania Vip