Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 26 Janar 2022

140365
398
26.01.2022
Big Brother Albania - Top Channel

Big Brother Albania - Top Channel

331091313
196000
4672
06.03.2017
AL
Описание видео:

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍bit.ly/2Y15KwK For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍bit.ly/2FglWTs Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍bit.ly/2uaYG2U Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍bit.ly/2TJndeH #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Кадры из видео
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 26 Janar 2022
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 26 Janar 2022
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 26 Janar 2022
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 26 Janar 2022
Тэги из видео
Комментарии пользователей:

Еще ни кто не оставлял комментариев...

Что ищут прямо сейчас
background remove นักสืบจิ๋ว грыжапоясницы первыймотоцикл КАК ЛЕГКО ПОБЕДИТЬ БОССОВ В БАШНЕ СТАРШЕГО ВЕТРА рецептфуршетныхпирожков мебель в наличии кмв เมธี อรุณ ประวัติ NewBorn สำคัญที่ใจ @ หลวงปู่ชา สุภัทโท микрофон для подкаста ซื้อเต็นท์ที่ไหนดี оладьи их кабачков фермерский рынок в сша эктор хименес браво интервью как защититься от мошенников с этси домулло абдурахим газва музыка для утреннего настроения ขับโดรน มือใหม่ ani news
Похожие видео
27.01.2022
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 27 Janar 2022

Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 27 Janar 2022

28.01.2022
Ardhja e Fifit nxiti debat, banorët diskutojnë deklaratat e saj - Big Brother Albania Vip

Ardhja e Fifit nxiti debat, banorët diskutojnë deklaratat e saj - Big Brother Albania Vip

01.03.2022
“Pafytyrësi!” banorët diskutojnë raportin mes Donaldit dhe Beatrix - Post Big Brother Albania Vip

“Pafytyrësi!” banorët diskutojnë raportin mes Donaldit dhe Beatrix - Post Big Brother Albania Vip

28.01.2022
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 28 Janar 2022

Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 28 Janar 2022

30.11.2021
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 30 Nëntor 2021

Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 30 Nëntor 2021

07.01.2022
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 7 Janar 2022

Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 7 Janar 2022

19.02.2022
Big Brother Albania Vip, Finale, Episodi i plotë, 18 Shkurt 2022

Big Brother Albania Vip, Finale, Episodi i plotë, 18 Shkurt 2022

22.01.2022
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 22 Janar 2022

Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 22 Janar 2022

08.02.2022
Banorët vënë në 'lojë' Monikën - Big Brother Albania Vip

Banorët vënë në 'lojë' Monikën - Big Brother Albania Vip

29.01.2022
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 29 Janar 2022

Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 29 Janar 2022

08.12.2021
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 08 Dhjetor 2021

Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 08 Dhjetor 2021

10.01.2022
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 10 Janar 2022

Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 10 Janar 2022

19.01.2022
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 19 Janar 2022

Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 19 Janar 2022

07.02.2022
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 07 Shkurt 2022

Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 07 Shkurt 2022

01.03.2022
Egzona tregon çfarë raporti ka me Donaldin - Post Big Brother Albania Vip

Egzona tregon çfarë raporti ka me Donaldin - Post Big Brother Albania Vip

05.02.2022
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 05 Shkurt 2022

Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 05 Shkurt 2022