Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 25 Janar 2022

154605
401
25.01.2022
Big Brother Albania - Top Channel

Big Brother Albania - Top Channel

331048045
196000
4672
06.03.2017
AL
Описание видео:

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍bit.ly/2Y15KwK For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍bit.ly/2FglWTs Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍bit.ly/2uaYG2U Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍bit.ly/2TJndeH #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Кадры из видео
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 25 Janar 2022
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 25 Janar 2022
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 25 Janar 2022
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 25 Janar 2022
Тэги из видео
Комментарии пользователей:

Еще ни кто не оставлял комментариев...

Что ищут прямо сейчас
Сила и смысл Евангелия Cosmic Invoker Illaoi бабушка смотрит crear un negocio online เที่ยวมัลดีฟ ПО ВКУСУ КАК ТОРТ ПРАГА! доходы ПФУ Иван Дорн как называется наклейка корона АПК ЧИТ НА СТАНДОФФ 2 Щербань Garrys Mod SCP Висикса Капитан Песик adobe premiere generic error fix акварель абстракция beaver builder review game guardian ios بدلة الغراب الدموي биталиум инструкция Gi sung yong
Похожие видео
27.01.2022
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 27 Janar 2022

Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 27 Janar 2022

01.03.2022
“Pafytyrësi!” banorët diskutojnë raportin mes Donaldit dhe Beatrix - Post Big Brother Albania Vip

“Pafytyrësi!” banorët diskutojnë raportin mes Donaldit dhe Beatrix - Post Big Brother Albania Vip

28.01.2022
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 28 Janar 2022

Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 28 Janar 2022

19.02.2022
Big Brother Albania Vip, Finale, Episodi i plotë, 18 Shkurt 2022

Big Brother Albania Vip, Finale, Episodi i plotë, 18 Shkurt 2022

07.01.2022
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 7 Janar 2022

Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 7 Janar 2022

01.03.2022
Semi flet për raportin e saj me Donaldin brenda shtëpisë - Post Big Brother Albania Vip

Semi flet për raportin e saj me Donaldin brenda shtëpisë - Post Big Brother Albania Vip

28.01.2022
Beatrix Ramosaj - Faj

Beatrix Ramosaj - Faj

25.02.2022
Mendova se ishte rrugë shpëtimi

Mendova se ishte rrugë shpëtimi", Iliri flet për problemet shëndetësore të Fifit - Post BBV

28.04.2021
te dua sa lahuten

te dua sa lahuten

19.01.2022
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 19 Janar 2022

Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 19 Janar 2022

29.11.2021
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 29 Nëntor 2021

Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 29 Nëntor 2021

29.01.2022
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 29 Janar 2022

Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 29 Janar 2022

14.01.2022
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 14 Janar 2022

Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 14 Janar 2022

07.12.2021
Big Brother Albania Vip, Episodi i plotë, 7 Dhjetor 2021

Big Brother Albania Vip, Episodi i plotë, 7 Dhjetor 2021

12.01.2022
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 12 Janar 2022

Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 12 Janar 2022

14.04.2022
5 këngët e preferuara të Einxhel Shkirës lidhen me rrugëtimin e saj në “Big Brother VIP”!

5 këngët e preferuara të Einxhel Shkirës lidhen me rrugëtimin e saj në “Big Brother VIP”!