Big Brother Albania Vip, Episodi i plotë, 25 Janar 2022

476264
2341
26.01.2022
Big Brother Albania - Top Channel

Big Brother Albania - Top Channel

331091313
196000
4672
06.03.2017
AL
Описание видео:

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍bit.ly/2Y15KwK For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍bit.ly/2FglWTs Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍bit.ly/2uaYG2U Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍bit.ly/2TJndeH #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Кадры из видео
Big Brother Albania Vip, Episodi i plotë, 25 Janar 2022
Big Brother Albania Vip, Episodi i plotë, 25 Janar 2022
Big Brother Albania Vip, Episodi i plotë, 25 Janar 2022
Big Brother Albania Vip, Episodi i plotë, 25 Janar 2022
Тэги из видео
Комментарии пользователей:

Еще ни кто не оставлял комментариев...

Что ищут прямо сейчас
Адвокат амана расулу юрий егорутин нержавеющей Гаевский как обманывают трейлеры игр реакция spec ops Робокар Поле การทําครีมสลัด suman apriyar snowrunner регион аляска วิธีเลือกบรา Лидер Целестиалов udemy vs coursera vs linkedin learning บรรยากาศจับทหาร маргарита базылюк мемориал жука как почистить от жира hex remix hair color отдых на занзибаре видео
Похожие видео
01.03.2022
“Nëse do ishte aq romantike…” Einxhel diskuton me Semin - Post Big Brother Albania Vip

“Nëse do ishte aq romantike…” Einxhel diskuton me Semin - Post Big Brother Albania Vip

01.03.2022
“Nuk e mban një sinjal një mardhënie” Arbri flet për Donaldin - Post Big Brother Albania Vip

“Nuk e mban një sinjal një mardhënie” Arbri flet për Donaldin - Post Big Brother Albania Vip

28.04.2021
te dua sa lahuten

te dua sa lahuten

27.01.2022
Opinion - KQZ njeh Bashën, cfarë do të bëjë Berisha? (27 Janar 2022)

Opinion - KQZ njeh Bashën, cfarë do të bëjë Berisha? (27 Janar 2022)

25.12.2021
Marina Sejdini cover Hajredin Pasha

Marina Sejdini cover Hajredin Pasha

19.11.2021
Big Brother Albania Vip, 19 Nëntor 2021, Pjesa 2

Big Brother Albania Vip, 19 Nëntor 2021, Pjesa 2

03.05.2022
3 May 2022

3 May 2022

28.01.2022
Beatrix Ramosaj - Faj

Beatrix Ramosaj - Faj

23.03.2022
Sarah pm 05.12.2021

Sarah pm 05.12.2021

26.01.2022
Donaldi lyen Beniaden me torte - Big Brother Albania Vip

Donaldi lyen Beniaden me torte - Big Brother Albania Vip

01.03.2022
“Pafytyrësi!” banorët diskutojnë raportin mes Donaldit dhe Beatrix - Post Big Brother Albania Vip

“Pafytyrësi!” banorët diskutojnë raportin mes Donaldit dhe Beatrix - Post Big Brother Albania Vip

12.11.2021
Big Brother Albania Vip, 12 Nëntor 2021, Pjesa 5

Big Brother Albania Vip, 12 Nëntor 2021, Pjesa 5

25.01.2022
Pagëzimi i fëmijëve me emra të huaj

Pagëzimi i fëmijëve me emra të huaj

28.01.2022
Spotlight - Shpërthen Bejko: Berisha, 'Kronosi' që ha bijtë e tij!  - Vizion Plus

Spotlight - Shpërthen Bejko: Berisha, 'Kronosi' që ha bijtë e tij! - Vizion Plus

30.11.2021
Big Brother Albania Vip, 30 Nëntor 2021, Pjesa 2

Big Brother Albania Vip, 30 Nëntor 2021, Pjesa 2

23.11.2021
Big Brother Albania Vip, 23 Nëntor 2021, Pjesa 4

Big Brother Albania Vip, 23 Nëntor 2021, Pjesa 4

26.11.2021
Big Brother Albania Vip, 26 Nëntor 2021, Pjesa 2

Big Brother Albania Vip, 26 Nëntor 2021, Pjesa 2