Beniada ia del të fikë gongun e rradhës - Big Brother Albania Vip

165766
649
26.01.2022
Big Brother Albania - Top Channel

Big Brother Albania - Top Channel

331048045
196000
4672
06.03.2017
AL
Описание видео:

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍bit.ly/2Y15KwK For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍bit.ly/2FglWTs Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍bit.ly/2uaYG2U Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍bit.ly/2TJndeH #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Кадры из видео
Beniada ia del të fikë gongun e rradhës - Big Brother Albania Vip
Beniada ia del të fikë gongun e rradhës - Big Brother Albania Vip
Beniada ia del të fikë gongun e rradhës - Big Brother Albania Vip
Beniada ia del të fikë gongun e rradhës - Big Brother Albania Vip
Тэги из видео
Комментарии пользователей:

Еще ни кто не оставлял комментариев...

Что ищут прямо сейчас
GenyMobile Scrcpy alex albon как установить кнопку подписаться расположенные на вершине горы wd purple comprinhas de roupas da china ปลาทับทิมนึ่งกี่แคล зерносушилка отзыв USA food إختبار عربي تجريبي أول ثانوي عام мега шоу тв Украина Магазинные винтовки с поворотным затвором شيلة مدح باسم مشعل СОХРАНИТЬ СЕМЬЮ И СТАТЬ СЧАСЛИВОЙ В СЕМЬЕ МУЖА последние дагестана Славен Ты ความลับมายากล кислым og buda гадание правдивое
Похожие видео
26.01.2022
Beniada e qëllon me vezë, Donaldi zotohet ta zhveshë lakuriq - Big Brother Albania Vip

Beniada e qëllon me vezë, Donaldi zotohet ta zhveshë lakuriq - Big Brother Albania Vip

25.01.2022
Kë duan në finale? Banorët zgjedhin nga 3 konkurentë - Big Brother Albania Vip

Kë duan në finale? Banorët zgjedhin nga 3 konkurentë - Big Brother Albania Vip

01.03.2022
“Pafytyrësi!” banorët diskutojnë raportin mes Donaldit dhe Beatrix - Post Big Brother Albania Vip

“Pafytyrësi!” banorët diskutojnë raportin mes Donaldit dhe Beatrix - Post Big Brother Albania Vip

19.02.2022
Big Brother Albania Vip, Finale, Episodi i plotë, 18 Shkurt 2022

Big Brother Albania Vip, Finale, Episodi i plotë, 18 Shkurt 2022

01.03.2022
Semi flet për raportin e saj me Donaldin brenda shtëpisë - Post Big Brother Albania Vip

Semi flet për raportin e saj me Donaldin brenda shtëpisë - Post Big Brother Albania Vip

02.06.2018
Why Not nga Roza Lati - Të ftuar Donald Veshaj, Romeo Veshaj dhe Fizzy

Why Not nga Roza Lati - Të ftuar Donald Veshaj, Romeo Veshaj dhe Fizzy

09.01.2022
Argëtim në shtëpi, banorët këndojnë dhe kërcejnë njëzëri - Big Brother Albania Vip

Argëtim në shtëpi, banorët këndojnë dhe kërcejnë njëzëri - Big Brother Albania Vip

26.01.2022
Të gjithë sytë tek ata, Tani dhe Beniada shëtisin përkrah - Big Brother Albania Vip

Të gjithë sytë tek ata, Tani dhe Beniada shëtisin përkrah - Big Brother Albania Vip

29.04.2022
Kush humbi e kush fitoi nga pjesëmarrja në Big Brother Vip? – MIRAGE – 29.04.2022

Kush humbi e kush fitoi nga pjesëmarrja në Big Brother Vip? – MIRAGE – 29.04.2022

01.03.2022
“Nëse do ishte aq romantike…” Einxhel diskuton me Semin - Post Big Brother Albania Vip

“Nëse do ishte aq romantike…” Einxhel diskuton me Semin - Post Big Brother Albania Vip

28.04.2021
te dua sa lahuten

te dua sa lahuten

26.01.2022
Donaldi lag me ujë Beniadën, ajo tenton të hakmerret - Big Brother Albania Vip

Donaldi lag me ujë Beniadën, ajo tenton të hakmerret - Big Brother Albania Vip

01.03.2022
“Nuk e mban një sinjal një mardhënie” Arbri flet për Donaldin - Post Big Brother Albania Vip

“Nuk e mban një sinjal një mardhënie” Arbri flet për Donaldin - Post Big Brother Albania Vip

18.01.2022
“U lirova” Xheisara flet për jetën e saj - Big Brother Albania Vip

“U lirova” Xheisara flet për jetën e saj - Big Brother Albania Vip

25.01.2022
Dëmtoi mobiljet në shtëpi, Beniada 'dënohet' nga

Dëmtoi mobiljet në shtëpi, Beniada 'dënohet' nga "Vëllai i Madh" - Big Brother Albania Vip

30.07.2016
Princesha Sirenë - Sezoni 1, Episodi 36 (Një zanë me mision) (Albanian/Shqip)

Princesha Sirenë - Sezoni 1, Episodi 36 (Një zanë me mision) (Albanian/Shqip)