Banorët drekojnë, Monika gatuan veçmas - Big Brother Albania Vip

46407
170
26.01.2022
Big Brother Albania - Top Channel

Big Brother Albania - Top Channel

331048045
196000
4672
06.03.2017
AL
Описание видео:

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍bit.ly/2Y15KwK For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍bit.ly/2FglWTs Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍bit.ly/2uaYG2U Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍bit.ly/2TJndeH #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Кадры из видео
Banorët drekojnë, Monika gatuan veçmas - Big Brother Albania Vip
Banorët drekojnë, Monika gatuan veçmas - Big Brother Albania Vip
Banorët drekojnë, Monika gatuan veçmas - Big Brother Albania Vip
Banorët drekojnë, Monika gatuan veçmas - Big Brother Albania Vip
Тэги из видео
Комментарии пользователей:

Еще ни кто не оставлял комментариев...

Что ищут прямо сейчас
sushicoin value разрабатывать бизнес процессы как позвать друга в фри фаер жидкая гидроизоляция для бетона автоковры садовая скульптура из арт бетона своими руками поддержи Украину популярные люди на что ловить язя в рр4 high семья чехия Griesmeelcake ОМОН беларусь зулайхо фк Динамо Киев удалить таблицу в ворде оставив текст Давенпорт обзор Минс Беларусь Lada X Ray павел воля интервью террария дата выхода
Похожие видео
01.03.2022
“Nuk e mban një sinjal një mardhënie” Arbri flet për Donaldin - Post Big Brother Albania Vip

“Nuk e mban një sinjal një mardhënie” Arbri flet për Donaldin - Post Big Brother Albania Vip

14.01.2022

"Ta haj buzën"/Donaldi-Beatrixës - Big Brother Albania Vip

08.02.2022
Banorët finalizojnë provën javore, fituesi zgjidhet me duartrokitje - Big Brother Albania Vip

Banorët finalizojnë provën javore, fituesi zgjidhet me duartrokitje - Big Brother Albania Vip

24.10.2021
Vijon

Vijon "lufta"/ Monika i gjuan Fifit me mandarinë - Big Brother Albania Vip

13.12.2021
Konkursi i Muzikës/Performanca e Beniadës - Big Brother Albania Vip

Konkursi i Muzikës/Performanca e Beniadës - Big Brother Albania Vip

15.11.2021
Të gjithë në dhomën e dënimit/Banorët në hall si do flenë - Big Brother Albania Vip

Të gjithë në dhomën e dënimit/Banorët në hall si do flenë - Big Brother Albania Vip

28.01.2022
Beniada e pakënaqur me Arjolën dhe Monikën - Big Brother Albania Vip

Beniada e pakënaqur me Arjolën dhe Monikën - Big Brother Albania Vip

29.01.2022
Momente gazmore/Donaldi bën shaka me Beniadën dhe Mozzik - Big Brother Albania Vip

Momente gazmore/Donaldi bën shaka me Beniadën dhe Mozzik - Big Brother Albania Vip

18.02.2022
Finalistët shijojnë mëngjesin e fundit në shtëpi - Big Brother Albania Vip

Finalistët shijojnë mëngjesin e fundit në shtëpi - Big Brother Albania Vip

14.10.2021
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 14 Tetor 2021

Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 14 Tetor 2021

08.02.2022
Fondacioni

Fondacioni "Dritan Hoxha" bën realitet ëndrrën e Einxhel - Big Brother Albania Vip

29.01.2022

"Nuk do ta hapja sërish"/Arjola bisedon me Donaldin - Big Brother Albania Vip

27.01.2022
Opinion - KQZ njeh Bashën, cfarë do të bëjë Berisha? (27 Janar 2022)

Opinion - KQZ njeh Bashën, cfarë do të bëjë Berisha? (27 Janar 2022)

01.03.2022
Post Big Brother Albania Vip, 1 Mars 2022, Pjesa 3

Post Big Brother Albania Vip, 1 Mars 2022, Pjesa 3

07.02.2022
Banorët surprizohen nga një drekë e veçantë - Big Brother Albania Vip

Banorët surprizohen nga një drekë e veçantë - Big Brother Albania Vip

04.01.2022
Big Brother LIVE reaction| Einxhel & Dagz ❤ Apo 💔

Big Brother LIVE reaction| Einxhel & Dagz ❤ Apo 💔