"Askush nuk e tha me dëshirë emrin tim"/Donaldi për finalen - Big Brother Albania Vip

90424
395
26.01.2022
Big Brother Albania - Top Channel

Big Brother Albania - Top Channel

331091313
196000
4672
06.03.2017
AL
Описание видео:

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍bit.ly/2Y15KwK For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍bit.ly/2FglWTs Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍bit.ly/2uaYG2U Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍bit.ly/2TJndeH #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Кадры из видео
Тэги из видео
Комментарии пользователей:

Еще ни кто не оставлял комментариев...

Что ищут прямо сейчас
aphmau angel обучение японскому языку أجمل رسائل عيد الأضحى нафидер Мавроди интервью Одна ночь в Майами кино kala chana masala aphmau and friends rap camp ВОСТОЧНАЯ КОРИЧНЕВАЯ ЗМЕЯ kylian mbappé ИГРОМАНКИ НОВЫЕ ПЕТЫ В АДОПТ МИ получил топор райкири левша кратко объединение текстовых данных 5 замка aphmau and aaron cs 1.6 aim dll перегородки зонирования спб ปืนรุ่นแรก
Похожие видео
26.01.2022
Beniada e qëllon me vezë, Donaldi zotohet ta zhveshë lakuriq - Big Brother Albania Vip

Beniada e qëllon me vezë, Donaldi zotohet ta zhveshë lakuriq - Big Brother Albania Vip

20.10.2021
20 GJERAT QE NUK I DINIT - Donald Veshaj

20 GJERAT QE NUK I DINIT - Donald Veshaj

13.11.2021
Donaldi ngacmon Sarën për Dj PM - Big Brother Albania Vip

Donaldi ngacmon Sarën për Dj PM - Big Brother Albania Vip

05.04.2022
Vajza shoqe e ngushtë me Trixën/ Habit mamaja e Oriola Marashit me komentin për Donaldin - Gota News

Vajza shoqe e ngushtë me Trixën/ Habit mamaja e Oriola Marashit me komentin për Donaldin - Gota News

15.02.2022
“Këngë për Einxhel” Donaldi ngacmon - Big Brother Albania Vip

“Këngë për Einxhel” Donaldi ngacmon - Big Brother Albania Vip

01.03.2022
“Nuk e mban një sinjal një mardhënie” Arbri flet për Donaldin - Post Big Brother Albania Vip

“Nuk e mban një sinjal një mardhënie” Arbri flet për Donaldin - Post Big Brother Albania Vip

23.01.2022

"Përfiton nga të tjerët"/ Beniada 'hakmerret' ndaj Donaldit - Big Brother Albania Vip

15.01.2022

"Dua të bëj drama"/Donaldi dhe Beatrix debatojnë për Egzonën - Big Brother Albania Vip

30.01.2022

"Jam kurioze çfarë mendon babi për dagz"/Einxhel-Arjolës - Big Brother Albania Vip

13.01.2022
Donaldi dhe Beatrix këndojnë së bashku - Big Brother Albania Vip

Donaldi dhe Beatrix këndojnë së bashku - Big Brother Albania Vip

10.02.2022
Mbërrin edhe i ftuari i fundit, Donaldi nxiton ta mirëpresë - Big Brother Albania Vip

Mbërrin edhe i ftuari i fundit, Donaldi nxiton ta mirëpresë - Big Brother Albania Vip

28.01.2022
Beatrix Ramosaj - Faj

Beatrix Ramosaj - Faj

08.02.2022

"Godet pas shpine", Iliri dhe Donaldi debatojnë - Big Brother Albania Vip

04.04.2022
Jeta e re e Kejsit si kameriere në night club të Kanadasë pas famës dhe historisë me Stresin

Jeta e re e Kejsit si kameriere në night club të Kanadasë pas famës dhe historisë me Stresin

12.01.2022
Elita 5 këndon këngën e re për banorët e shtëpisë - Big Brother Albania Vip

Elita 5 këndon këngën e re për banorët e shtëpisë - Big Brother Albania Vip

18.12.2021
Iliri dhe Donaldi kanë në dorë fatin e banorëve - Big Brother Albania Vip

Iliri dhe Donaldi kanë në dorë fatin e banorëve - Big Brother Albania Vip